پیام تبریک بخشدار گاریزات و کهدوییه به مناسبت فرا رسیدن عید قربان


به گزارش روابط عمومی بخشداری گاریزات وکهدوییه ، "احسان سعادتمند" در این پیام آورده است: عید قربان، جلوگاه تعبد؛ آن زمانی که ابراهیم خلیل در آزمون سرسپردگی با لبیک به وحی آسمانی رضای حق را برای هوای نفس ترجیح داد و با ایمان به الطاف الهی عبودیت را معنا بخشید و جلوه ای دیگر از ایثار و گذشت را نمایان ساخت . اینجانب با آرزوی قبولی طاعات و عبادات حجاج بیت الله الحرام عید خجسته قربان را به تمامی مسلمان جهان بويژه مردم متعهد و متدین بخش گاریزات و کهدوییه تبریک و تهنیت عرض نموده و سیر کمال انسانی و رسیدن به مقام قرب الهی را برای همگان مسئلت می نمایم .

به گزارش روابط عمومی بخشداری گاریزات وکهدوییه ، "احسان سعادتمند" در این پیام آورده است:

عید قربان، جلوگاه تعبد؛ آن زمانی که ابراهیم خلیل در آزمون سرسپردگی با لبیک به وحی آسمانی رضای حق را برای هوای نفس ترجیح داد و با ایمان به الطاف الهی عبودیت را معنا بخشید و جلوه ای دیگر از ایثار و گذشت را نمایان ساخت.
اینجانب با آرزوی قبولی طاعات و عبادات حجاج بیت الله الحرام عید خجسته قربان را به تمامی مسلمان جهان بويژه مردم متعهد و متدین بخش گاریزات و کهدوییه تبریک و تهنیت عرض نموده و سیر کمال انسانی و رسیدن به مقام قرب الهی را برای همگان مسئلت می نمایم .


آدرس کوتاه :