پیام تبریک فرماندار تفت به مناسبت میلاد حضرت علی (ع) و روز پدر


"علیرضا نوکار" فرماندار شهرستان تفت با صدور پیامی سیزدهم رجب سالروز میلاد باسعادت مولی‌الموحدین حضرت علی (ع) و روز پدر را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تفت، در پیام "علیرضا نوکار" به مناسبت میلاد حضرت علی (ع) و روز پدر آمده است:

سیزدهم رجب خجسته زادروز بزرگ‌مردی است که ولادت و شهادتش در خانه خدا بود. در کعبه زاده شد و در محراب مسجد کوفه به شهادت رسید و در میانه این دو، عمری است گران‌بها که در سایه تربیت ناب نبوی، وجود گران‌قدر حضرتش را تا اسوه تقوی و پرهیزگاری، حکمت و دیانت، شجاعت و عدالت، جهاد و شهادت، تعالی بخشید و مظهر جوانمردی و رادمردی لقب داد.

حضرت علی (ع) با پرورش نیکوترین فرزندان در مکتب آزادگی و انسانیت نیز برای پدران جهان برترین نمونه و الگو است. ازاین‌رو، فرخنده زادروز یگانه مولود کعبه، شایسته‌ترین روز برای گرامیداشت مقام پدر است. پدرانی که می‌کوشند فرزندان این مرزوبوم را به شایستگی پرورش دهند و با حق و حقیقت آشنا کنند.

این‌جانب سالروز ولادت سراسر نور و باسعادت حضرت علی (ع) و روز پدر را به همه ملت بزرگ ایران اسلامی به‌ویژه مردم شریف شهرستان تفت تبریک و تهنیت عرض نموده و امیدوارم در سایه عنایات حضرت ولی‌عصر (عج) با سرلوحه قرار دادن منش و سیرت زندگانی مولی‌الموحدین حضرت امیرالمؤمنین علی (ع) و دیگر ائمه معصوم در تمامی مراحل و ابعاد زندگی و در خدمتگزاری به مردم و نظام مقدس جمهوری پیروز و سربلند باشیم.

علیرضا نوکار

فرماندار شهرستان تفت


آدرس کوتاه :