پیام تبریک فرماندار شهرستان تفت به مناسبت عید سعید قربان


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تفت «محمد محامدی در این پیام آورده است : عید سعید قربان باشکوه‌ترین جلوه های بندگی و ایثار در مسیر قرب الهی و نشان‌دهنده اوج عبودیت و سرسپردگی انسان به خالق است. عید قربان به عنوان یکی از مهمترین اعیاد مسلمانان جهان، پیام مهمی دارد و آن تسلیم شدن در برابر اراده و خواست الهی است. روزی که انسان در برابر خدای خویش، همه چیز را فدا می‌کند تا عمق و استواری ایمانش برای رسیدن به معبود را نشان دهد.  اینجانب، فرارسيدن دهم ذی‌الحجه و عید سعید قربان را به مردم شریف شهرستان تفت تبریک می‌گویم. امیدوارم در این عید بزرگ و با بهره‌گیری از تعالیم انبیای الهی، شاهد تحکیم پیوندهای دوستی میان مسلمانان جهان باشیم و  توفیق آن را داشته باشیم تا در زمره بندگان صالح خداوند قرار گیریم.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تفت «محمد محامدی در این پیام آورده است :
عید سعید قربان باشکوه‌ترین جلوه های بندگی و ایثار در مسیر قرب الهی و نشان‌دهنده اوج عبودیت و سرسپردگی انسان به خالق است.
عید قربان به عنوان یکی از مهمترین اعیاد مسلمانان جهان، پیام مهمی دارد و آن تسلیم شدن در برابر اراده و خواست الهی است. روزی که انسان در برابر خدای خویش، همه چیز را فدا می‌کند تا عمق و استواری ایمانش برای رسیدن به معبود را نشان دهد.
 اینجانب، فرارسيدن دهم ذی‌الحجه و عید سعید قربان را به مردم شریف شهرستان تفت تبریک می‌گویم. امیدوارم در این عید بزرگ و با بهره‌گیری از تعالیم انبیای الهی، شاهد تحکیم پیوندهای دوستی میان مسلمانان جهان باشیم و  توفیق آن را داشته باشیم تا در زمره بندگان صالح خداوند قرار گیریم.آدرس کوتاه :