پیام تسلیت فرماندار شهرستان تفت به مناسبت درگذشت حجه الاسلام وطن خواه


پیام تسلیت فرماندار شهرستان تفت به مناسبت درگذشت حجه الاسلام وطن خواه و بشر الصابرین الذین اذا اصابتهم مصیبه قالو انا لله و انا الیه راجعون با کمال تأسف باخبر شدیم حجه الاسلام والمسلمين حاج شيخ غلامرضا وطن خواه روحاني مردمي شهرستان تفت، به ديار حق شتافتند. عالم فقید وپدر بزرگوار شهیدي كه علاوه بر وقف عمر گران مايه ي خود در راه فعالیت های مذهبی،فرهنگی ، اجتماعی و  تبلیغ احکام دین و ارشاد مردم، توانست با تربیت و اهدای فرزند خود در راه پاسداری و اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی به اسوه صبر ، پایمردی و ایثار در جامعه ما تبدیل شود. این ضایعه بزرگ را به محضر روحانیت معظم ،مردم باایمان وبه ویژه خانواده مکرم و بستگان ارجمند ، تسلیت عرض نموده و برايشان صبر جمیل مسئلت می‌نمایم. بي شك روح بزرگ ايشان درجوار فرزند شهيدشان و امام شهدا به آرامش رسيده است و يادشان تا هميشه در دل مردم این دیارزنده خواهد بود. محمد محامدی فرماندارشهرستان تفت

پیام تسلیت فرماندار شهرستان تفت به مناسبت درگذشت حجه الاسلام وطن خواه

و بشر الصابرین الذین اذا اصابتهم مصیبه قالو انا لله و انا الیه راجعون

با کمال تأسف باخبر شدیم حجه الاسلام والمسلمين حاج شيخ غلامرضا وطن خواه روحاني مردمي شهرستان تفت، به ديار حق شتافتند.

عالم فقید وپدر بزرگوار شهیدي كه علاوه بر وقف عمر گران مايه ي خود در راه فعالیت های مذهبی،فرهنگی ، اجتماعی و  تبلیغ احکام دین و ارشاد مردم، توانست با تربیت و اهدای فرزند خود در راه پاسداری و اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی به اسوه صبر ، پایمردی و ایثار در جامعه ما تبدیل شود.

این ضایعه بزرگ را به محضر روحانیت معظم ،مردم باایمان وبه ویژه خانواده مکرم و بستگان ارجمند ، تسلیت عرض نموده و برايشان صبر جمیل مسئلت می‌نمایم.

بي شك روح بزرگ ايشان درجوار فرزند شهيدشان و امام شهدا به آرامش رسيده است و يادشان تا هميشه در دل مردم این دیارزنده خواهد بود.

محمد محامدی

فرماندارشهرستان تفت


آدرس کوتاه :