پیام تسلیت فرماندار شهرستان تفت به مناسبت درگذشت حسن زارع رشکوئیه پدر شهید رضا زارع رشکوئیه


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تفت " محمد محامدی " در این پیام آورده است: انا لله و انا الیه راجعون جناب آقای محمود زارع رشکوئیه مدیرکل دفترامور روستایی و شوراهای استانداری یزد سلامٌ علیکم برای آنانکه در معامله با پروردگار جز خشنودی او را طلب نکردند و در راه این اعتقاد از عزیزترین سرمایه های خویش گذشتند، وعده ای جز بهشت برین نخواهد بود. آنان رضای ربوبی را در کمال بندگی یافتند و سبکبال و آرام راه رجعت به مقصود و معبود را طی نمودند. مرحوم «حسن زارع رشکوئیه» پدربزرگوار شما و شهید سرافراز «رضازارع رشکوئیه» سبکبال پرگشود و به سوی معبود خود شتافت. به روح این پدر والا مقام و روح تابناک فرزند شهیدش درود می فرستم. ضمن عرض تسلیت و همدردی با جنابعالی، از خداوند متعال علو درجات برای آن عزیز سفر کرده به ملکوت و صبر جمیل برای بازماندگان مسألت می نمایم. ان شاء اللّه روح بلند آن مرحوم در بالاترین مراتب بارگاه قدسی با سالار و سرور شهیدان محشور و همجوار گردد. محمد محامدی فرماندارشهرستان تفت  

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تفت " محمد محامدی " در این پیام آورده است:

انا لله و انا الیه راجعون

جناب آقای محمود زارع رشکوئیه مدیرکل دفترامور روستایی و شوراهای استانداری یزد

سلامٌ علیکم

برای آنانکه در معامله با پروردگار جز خشنودی او را طلب نکردند و در راه این اعتقاد از عزیزترین سرمایه های خویش گذشتند، وعده ای جز بهشت برین نخواهد بود. آنان رضای ربوبی را در کمال بندگی یافتند و سبکبال و آرام راه رجعت به مقصود و معبود را طی نمودند.

مرحوم «حسن زارع رشکوئیه» پدربزرگوار شما و شهید سرافراز «رضازارع رشکوئیه» سبکبال پرگشود و به سوی معبود خود شتافت. به روح این پدر والا مقام و روح تابناک فرزند شهیدش درود می فرستم.

ضمن عرض تسلیت و همدردی با جنابعالی، از خداوند متعال علو درجات برای آن عزیز سفر کرده به ملکوت و صبر جمیل برای بازماندگان مسألت می نمایم. ان شاء اللّه روح بلند آن مرحوم در بالاترین مراتب بارگاه قدسی با سالار و سرور شهیدان محشور و همجوار گردد.

محمد محامدی

فرماندارشهرستان تفت

 


آدرس کوتاه :