پیام فرماندار به مناسبت هفته بسیج


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تفت، " ابوالقاسم دهقان " در پیامی گفت : بسیج تندیس پایداری و رمز جاوید مبارزه و مخاصمه با بیدادگران است و بسیجیان بلند همتانی كه به دور از وسوسه های دنیا و بی رغبت به جاذبه های زندگی در سایه ایمان خالص و عمل صالح جامه جهاد بر تن كردند و در صف مجاهدان فی سبیل الله قرار گرفتند و بدین سان به حیاتی طیبه دست یافتند . در ادامه این پیام آمده است: بسيجيان از جان گذشتگانی هستند كه در هولناكترین لحظات زندگی , بی اعتنا به نام و نان , از مال و منال بریده و از دامنه هراس گذشته و دشت خطر را در نوردید ند و با مدد خون، بیرق سه رنگ پیروزی را در مرتفع ترین آسمان ایثار به اهتزاز درآوردند . خروش جهانی بیداران عالم ثمره استقامت زنان و مردانی است که بسیج در مدرسه عشق طریق جانبازی و دفاع از عقیده را به آنها آموخته است . آرزوی دور از دسترسی نیست که ما در همین سال های نزدیک شاهد تشکیل بسیج جهانی مستضعفان عالم باشیم، بسیجی که با خروش خود کاخ های عنکبوتی صاحب زر و زور و تزویر را ویران خواهد کرد .  اينجانب با تبريك هفته بسیج به همه بسيجيان سرافراز ، مداومت در پيمون راه شهداي والامقام را از خداوند خواهانم و امید دارم در راستاي اعتلای آرمانهاي بلند حضرت امام خميني(ره) و در پرتو منويات مقام معظم رهبري(مدظله العالي)بتوانیم بیرق شرافت و انسانیت مستضعفان عالم را با عزت و اقتدار برافرازیم .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تفت، "ابوالقاسم دهقان" در پیامی گفت:بسیج تندیس پایداری و رمز جاوید مبارزه و مخاصمه با بیدادگران است و بسیجیان بلند همتانی كه به دور از وسوسه های دنیا و بی رغبت به جاذبه های زندگی در سایه ایمان خالص و عمل صالح جامه جهاد بر تن كردند و در صف مجاهدان فی سبیل الله قرار گرفتند و بدین سان به حیاتی طیبه دست یافتند.
در ادامه این پیام آمده است: بسيجيان از جان گذشتگانی هستند كه در هولناكترین لحظات زندگی , بی اعتنا به نام و نان , از مال و منال بریده و از دامنه هراس گذشته و دشت خطر را در نوردید ند و با مدد خون، بیرق سه رنگ پیروزی را در مرتفع ترین آسمان ایثار به اهتزاز درآوردند.
خروش جهانی بیداران عالم ثمره استقامت زنان و مردانی است که بسیج در مدرسه عشق طریق جانبازی و دفاع از عقیده را به آنها آموخته است . آرزوی دور از دسترسی نیست که ما در همین سال های نزدیک شاهد تشکیل بسیج جهانی مستضعفان عالم باشیم، بسیجی که با خروش خود کاخ های عنکبوتی صاحب زر و زور و تزویر را ویران خواهد کرد
اينجانب با تبريك هفته بسیج به همه بسيجيان سرافراز ، مداومت در پيمون راه شهداي والامقام را از خداوند خواهانم و امید دارم در راستاي اعتلای آرمانهاي بلند حضرت امام خميني(ره) و در پرتو منويات مقام معظم رهبري(مدظله العالي)بتوانیم بیرق شرافت و انسانیت مستضعفان عالم را با عزت و اقتدار برافرازیم.

آدرس کوتاه :