پیام فرماندار شهرستان تفت به مناسبت سوم خرداد، سالروز آزادسازی خرمشهر


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تفت "محمدمحامدی"در این پیام آورده است: انقلاب اسلامی ایران در طول عمر بابرکت خویش همواره فراز و نشیب‌های بسیاری را تجربه کرده است و بحمدالله همه‌ی آزمون‌های سخت و حساس را با سربلندی و پیروزی پشت سرنهاده است. هریک از این رویدادها به‌عنوان تابلوی افتخار در تاریخ این مرزوبوم به ثبت رسیده است که در این میان، حماسه آزادسازی خرمشهر، به‌عنوان یکی از پرافتخارترین حماسه‌آفرینی‌های فرزندان قهرمان و بی‌ادعای این آب‌وخاک به منصه ظهور رسید. این‌جانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای جنگ تحمیلی و ادای احترام به تمام جانبازان و ایثارگران هشت سال دفاع مقدس،ایام‌الله سوم خرداد روز استقامت و جان‌فشانی‌های دلیرمردان ایران اسلامی که نماد ایثار، اقتدار و پایداری ملت بزرگ ایران هستند را تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم. از خداوند منان توفیق همگان را در مسير پاسداشت آرمانهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را مسئلت دارم.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تفت "محمدمحامدی"در این پیام آورده است:

انقلاب اسلامی ایران در طول عمر بابرکت خویش همواره فراز و نشیب‌های بسیاری را تجربه کرده است و بحمدالله همه‌ی آزمون‌های سخت و حساس را با سربلندی و پیروزی پشت سرنهاده است. هریک از این رویدادها به‌عنوان تابلوی افتخار در تاریخ این مرزوبوم به ثبت رسیده است که در این میان، حماسه آزادسازی خرمشهر، به‌عنوان یکی از پرافتخارترین حماسه‌آفرینی‌های فرزندان قهرمان و بی‌ادعای این آب‌وخاک به منصه ظهور رسید.

این‌جانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای جنگ تحمیلی و ادای احترام به تمام جانبازان و ایثارگران هشت سال دفاع مقدس،ایام‌الله سوم خرداد روز استقامت و جان‌فشانی‌های دلیرمردان ایران اسلامی که نماد ایثار، اقتدار و پایداری ملت بزرگ ایران هستند را تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم.

از خداوند منان توفیق همگان را در مسير پاسداشت آرمانهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را مسئلت دارم.


آدرس کوتاه :