پیام فرماندار شهرستان تفت به مناسبت شهادت حضرت فاطمه زهراء(س)


"علیرضا نوکار" فرماندار شهرستان تفت در پیامی ایام سوگواری و سالروز شهادت جانگداز حضرت فاطمه زهراء(س) دخت نبی مکرم اسلام را خدمت جامعه اسلامی ، بانوان مسلمان، مردم مومن و متدین شهرستان تفت تسلیت گفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تفت ، در پیام "علیرضا نوکار" آمده است:
فاطمیه ایام حزن اهل بیت در مصیبت مادر اهل بیت فاطمه زهرا(س)است که شیعیان جهان به یاد آن برترین بانوی زنان عالم به سوگ می نشینند و در مظلومیت او ندبه می کنند و از پایداری او درس استقامت و مبارزه با ظلم می گیرند .
حضرت فاطمه زهرا (س) الگوی تمام عیار بانوان و زنان مسلمان جهان است و هر انسان با تأسی به رفتار و منش الهی ایشان، می‌تواند به فضایل اخلاقی فراوانی دست پیدا کند.
باید بدانیم که شهادت حضرت فاطمه (س) تنها یک واقعه ای تاریخی نیست؛ بلکه آموزه ای از ولایتمداری و دفاع از ارزش های اسلام ناب محمدی (ص) است.
اینجانب فرارسیدن ایام غم بار فاطمیه و سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) ، بی بی دوعالم ، را به محضر حضرت ولی عصر(عج)، رهبر معظم انقلاب و ملت شریف ایران اسلامی به ویژه مردم مومن شهرستان تفت، تسلیت عرض نمود و از خداوند منان برای تمام زنان مسلمان جهان ، خصوصا بانوان ایران اسلامی عزت و سربلندی روزافزون و تداوم راه و سیره آن حضرت را خواستارم.
علیرضا نوکار
فرماندار شهرستان تفت


آدرس کوتاه :