کسب رتبه دوم روابط عمومی فرمانداری شهرستان تفت در ارزیابی هفته دولت


با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار، مدیرکل روابط عمومی استانداری و مسئولین روابط عمومی فرمانداری‌های استان یزد از روابط عمومی‌های برتر در هفته دولت تقدیر شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی فرمانداری شهرستان تفت و به نقل از اداره کل روابط عمومی استانداری یزد؛ معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار در نشست مسئولین روابط عمومی فرمانداری‌ها گفت: ضروری است فعالان رسانه برای تغییر فضا و ارتباط با مردم توجه ویژه‌ای به بازخورد افکار عمومی و مطالبات عموم جامعه داشته باشند.

«محمدعلی طالبی» بهره‌مندی از شیوه‌های نوین ارتباطی و همچنین شبکه‌های اجتماعی را مورد تأکید قرارداد و تصریح کرد: اطلاع‌رسانی به روش ارسال یک‌سویه خبر مخاطب پسند نیست و انتظار می‌رود روابط عمومی‌ها از ابزارهای جدید موردپذیرش افکار عمومی بهره گیرند.

وی بابیان اینکه تسلط، خلاقیت و توانمندی لازمه روابط عمومی است افزود: ارائه گزارش عملکرد و استمرار اطلاع‌رسانی کارآمد می‌تواند راهبردی مؤثر در انعکاس فعالیت‌ها و افزایش اطمینان جامعه باشد.
 تمرکز بر سایر جنبه‌های روابط عمومی نکته دیگری بود که معاون سیاسی استاندار مورد تأکید قرارداد و خاطرنشان کرد: محدود شدن در حوزه‌ای خاص ضمن کاهش توازن سیستمی، مانعی بزرگ در مسیر نوآوری روابط عمومی به‌حساب می‌آید.

این نشست مسئولان روابط عمومی فرمانداری‌های استان نیز بابیان دغدغه‌های خود، زمینه‌سازی برای ارائه دستاوردهای دولت با بهره‌گیری از شیوه‌های نوین رسانه‌ای را خواستار شدند.
گفتنی است معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار با اهدا لوح سپاس از تلاش روابط عمومی‌های برتر فرمانداری‌ها در هفته دولت قدردانی کرد.

لازم به ذکر است روابط عمومی فرمانداری شهرستان تفت در ارزیابی هفته دولت حائز رتبه دوم شد.آدرس کوتاه :