کسب مدال برنز پنجمین المپیاد آموزشی رباتیک کشور توسط اعضای مرکز تفت


دوعضو کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان تفت حائز مقام سوم کشوری دررشته جابه جا کننده اجسام شدند.

به گزارش روابط عمومي كانون پرورش فكري كودكان ونوجوانان مركز تفت،پنجمین دوره "المپیاد روبات‌های آموزشی" در مقطع ابتدایی، راهنمایی و دبیرستان، روز جمعه 23 تیرماه درمجموعه ورزشی شهید کشوری برگزار شد و 285 دانش آموز از استان‌های تهران، البرز، ‌گلستان، یزد، کرمان، قزوین و مازندران در قالب 123 گروه در این دوره از مسابقات شرکت کردند که در این میان 2 نفر از اعضای پسر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مركز تفت نیز درمقطع دبيرستان در لیگ‌های جابه‌جا کننده اجسام (مقدماتی)این المپیاد شرکت کردند.
هدف از برگزاری این دوره از مسابقات که بر اساس مدل‌های جشنواره‌های خوارزمی و بین‌المللی طراحی شد، روبرو شدن دانش‌آموزان با شرایط واقعی، افزایش مهارت‌های پرورشی و فردی دانش آموزان و ایجاد روحیه همکاری و کار گروهی بود.
براساس اعلام نتایج هیئت داوران مهران منتظر و علی فلاح‌نژاد از مرکز تفت، درلیگ جابجاکننده اجسام، مدال برنز این المپیاد را از آن خود كردند.
فلاح مسئول كانون پرورش فكري كودكان ونوجوانان تفت عنوان كرد: فعاليت روباتيك از تابستان سال 90جاي خودرادرميان فعاليت هاي كانون پرورش فكري باز كرده است وي افزود : موسيقي كودك ، روباتيك وخوشنويسي از فعاليت هاي ويژه اين مركز مي باشد.
 
آدرس کوتاه :