برگزاری مجمع بسیجیان شهرستان تفت

دومین مجمع بسیجیان شهرستان تفت با ریاست امام‌جمعه تفت و با حضور سرپرست فرمانداری تفت، معاون پشتیبانی سپاه الغدیر استان یزد و اقشار مختلف بسیج و مسئولین شهرستان در سالن اجتماعات شبکه بهداشت و درمان تفت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تفت؛ "حجت‌الاسلام علی‌محمد گلوردی" امام‌جمعه تفت در دومین مجمع بسیجیان این شهرستان به سخنرانی مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) در دیدار با مداحان در سالروز میلاد باسعادت حضرت فاطمه (س) اشاره و بیان داشت: مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) در این دیدار به اهمیت مقوله جهاد تبیین تأکید زیادی داشتند و بسیجیان نیز باید در این حوزه مانند سایر حوزه‌ها پیشتاز باشند.

امام‌جمعه تفت تصریح نمود: دشمن تلاش بسیاری برای وارونه جلوه دادن حقایق و منحرف نمودن اعتقادات مردم دارد و هر نهاد و مجموعه‌ای که دشمن بیشتر از آن ضربه خورده بیشتر مورد هجمه قرار می‌دهد.

وی ادامه داد: باید پاسخی روشن و مناسب به هجمه‌های دشمن داده شود و سعی شود نقایص دشمن شناسایی و مردم را از وضعیت و مشکلات دشمن نیز آگاه کنیم و در فضای مجازی روشنگری لازم صورت گیرد.

حجت‌الاسلام گلوردی گفت: جهان گرفتار جاهلیت مدرن شده است و باید با جهاد تبیین مردم را از موضوعات مهم آگاه کرد و روشنگری لازم پیرامون موضوعات مختلف توسط بسیجیان صورت گیرد.

"محمد دهشیری" سرپرست فرمانداری تفت در این مجمع خاطرنشان کرد: مطالب جمع‌آوری‌شده توسط هیئت‌های اندیشه‌ورز عضو مجمع بسیج راهگشا برای مسئولان در حوزه‌های مختلف است.

سرپرست فرمانداری شهرستان تفت افزود: از ظرفیت نخبگان بسیجی در حوزه‌های مختلف برای پیشبرد برنامه‌های دولت در شهرستان تفت استفاده خواهد شد و بسیجیان با احصاء مشکلات و ارائه راهکار می‌توان مسئولان را در امور مختلف یاری نمایند.

دهشیری تصریح نمود: هر جا احساس شود نیاز به حرکت جهادی است مجموعه مدیریت شهرستان آماده فعالیت و همراهی با بسیجیان است.