بازدید سرزده فرماندار شهرستان تفت از ادارات این شهرستان

فرماندار تفت با همراهی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری به‌صورت سرزده از سه اداره ثبت‌اسناد و املاک، جهاد کشاورزی و آب و فاضلاب این شهرستان بازدید و از نزدیک به بررسی مسائل و مشکلات مراجعه‌کنندگان و نحوه پاسخگویی مسئولان و کارکنان به مردم پرداخت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تفت، "علیرضا نوکار" با همراهی "محمدجواد نعمتی"معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری به‌صورت سرزده سه اداره ثبت‌اسناد و املاک، جهاد کشاورزی و آب و فاضلاب این شهرستان بازدید و از نزدیک به بررسی مسائل و مشکلات مراجعه‌کنندگان و نحوه پاسخگویی مسئولان و کارکنان به مردم پرداخت.

در جریان این بازدید فرماندار شهرستان تفت در گفت‌وگوی‌های جداگانه با ارباب‌رجوع در جریان نحوه خدمات‌دهی این مجموعه قرار گرفت.

"علیرضا نوکار" هدف از این بازدید‌ها و سرکشی‌های سرزده را ارزیابی نقاط قوت و ضعف بخش‌های مختلف خدمات‌دهی ادارات دولتی به مردم در شهرستان و آگاهی از مشکلات بیان کرد و یادآور شد: نظارت بر عملکرد مناسب دستگاه‌های اجرایی ازجمله اقداماتی است که در این شهرستان برای ارتقا سطح کیفی خدمات دولتی به مردم به‌صورت مستمر ادامه خواهد یافت.

فرماندار شهرستان تفت به مشکل کمبود نیرو در ادارات شهرستان تفت با توجه به وسعت و پراکندگی این شهرستان اشاره و بیان داشت: در دیدار با مسئولان استانی مسئله کمبود نیرو در بعضی از ادارات شهرستان با توجه به تعدد ارباب‌رجوع مطرح‌شده و امیدواریم شاهد رفع این موضوع باشیم.