بازدید فرماندار شهرستان تفت از تعدادی روستاهای دهستان دهشیر

فرماندار شهرستان تفت با همراهی بخشدار مرکزی تفت در دهستان دهشیر این شهرستان حضور یافت و از تعدادی روستاهای این دهستان بازدید و به بررسی مسائل و مشکلات آن‌ها پرداخت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تفت؛ "علیرضا نوکار"فرماندار با همراهی "مصطفی صادقیان" بخشدار مرکزی تفت در دهستان دهشیر این شهرستان حضور یافت و از تعدادی روستاهای این دهستان بازدید و به بررسی مسائل و مشکلات آن‌ها پرداخت.

فرماندار تفت ابتدا در روستای بورق حضور یافت و در دیدار با دهیار و اعضای شورای اسلامی این روستا به بررسی مسائل و مشکلات این روستا از قبیل مرمت آسفالت ورودی روستا، مرمت و لایروبی قنات، تأمین آب شرب و بهداشت، مخزن ذخیره آب و سامان‌دهی معادن اطراف روستا پرداختند و فرماندار قول مساعد به‌منظور رفع این مشکلات را داد.

روستای دستجرد مقصد بعدی بازدید فرماندار تفت بود که اعضای شورای اسلامی در این بازدید به مشکلات روستا از قبیل آب آشامیدنی و بهداشت، احداث پارک، سامان‌دهی مدرسه دایر و لایروبی و مرمت قنات اشاره نمودند.

فرماندار و بخشدار مرکزی تفت در ادامه با حضور در روستای عبدالله مشکلات و مسائل موجود در این روستا را نیز که شامل مرمت و لایروبی قنات، مرمت معابر، اصلاح طرح هادی بود را موردبررسی قراردادند.