بازدید فرماندار شهرستان تفت از روستاهای فاقد دهیاری بخش مرکزی

فرماندار شهرستان تفت با همراهی بخشدار مرکزی تفت با حضور در دهستان علی‌آباد، نصرآباد و منطقه سانیج از تعدادی روستاهای فاقد دهیاری این دهستان‌ها بازدید و به بررسی پروژه‌های عمرانی این روستاها پرداخت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تفت؛ "علیرضا نوکار" فرماندار با همراهی "مصطفی صادقیان" بخشدار مرکزی تفت با حضور در دهستان علی‌آباد، نصرآباد و منطقه سانیج از تعدادی روستاهای فاقد دهیاری این دهستان‌ها بازدید و به بررسی پروژه‌های عمرانی این روستاها پرداخت.

"علیرضا نوکار" در حاشیه این بازدید در گفت‌وگو با خبرگزاری صداوسیما خاطرنشان کرد: بر اساس قانون منابع اعتباری ارزش‌افزوده به روستاهای فاقد دهیاری نیز تعلق می‌گیرد و این اعتبار در اختیار فرمانداری و بخشداری برای هزینه کرد قرار می‌گیرد.

وی ادامه داد: در این راستا با برنامه‌ریزی و اولویت‌بندی تعدادی پروژه‌های عمرانی در روستاهای فاقد دهیاری اجرا و یا در حال اجرا است تا مردم ساکن در این مناطق نیز از منافع این پروژه‌ها بهره‌مند شوند و همچنین در تخصیص اعتبار نوبت بعد پروژه‌های جدید بر اساس نیازهای این مناطق تعریف خواهد شد.

فرماندار شهرستان تفت تصریح نمود: در این برنامه از تعدادی روستاهای فاقد دهیاری در مناطق علی‌آباد، سانیج و نصرآباد بازدید و پروژه‌های اجراشده و یا در حال اجرا بررسی شد و همچنین پروژه‌های موردنیاز اين مناطق برای تخصیص اعتبار بعدی نیز شناسایی شد.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: در حاشیه این بازدید از یک واحد تولیدی فعال در روستای فاقد دهیاری سورک علی‌آباد نیز بازدید شد و به مسائل و مشکلات این واحد رسیدگی شد تا شاهد توسعه آن برای اشتغال‌زایی در این منطقه باشیم.