مراسم تحلیف اعضای جدید شورای اسلامی شهر های تفت و نیر در نشستهای جداگانه با حضور فرماندار و در محل فرمانداری تفت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری تفت، "محمود زارع رشکوییه" در این نشست ها با گرامیداشت فرا رسیدن هفته دولت، تقارن این مناسبت را با آغاز فعالیت شوراهای جدید اسلامی شهر و روستا به فال نیک گرفت و یاد خاطره شهدای والامقام رجایی و باهنر را گرامی داشت.

فرماندار تفت در این نشستها با اشاره به نقش مهم و اساسی شوراها در ساماندهی مدیریت شهری و روستایی گفت: شوراها پتانسیل عظیمی هستند که می توانند مردم را بر امور شهر و روستای خویش حاکم گردانند و رشد و تعالی هر منطقه را تسریع نمایند.

زارع ادامه داد: وحدت میان اعضا، پرهیز از خودرایی، همفکری با سایر نخبگان، ترجیح مصالح مردم تفت و نیر به مصالح فردی و گروهی و رعایت دقیق قانون از ضروریاتی است که اعضای شورای اسلامی این دو شهر باید به آن توجه کنند.

فرماندار تفت با تبریک مجدد انتخاب اعضای جدید شوراهای اسلامی شهر و روستا در شهرستان تفت اظهار داشت: امیدواریم با حضور افراد جدید در صحنه، روح تازه و جریان نویی در بدنه مدیریت شهری و روستایی شهرستان دمیده شود و شاهد افزایش انگیزش ها برای اعتلای همه جانبه شهرستان باشیم.

وی همچنین بر انتخاب شهرداران و دهیاران توانمند، قانوندان و دلسوز با کسب نظر همه خبرگان و فعالان عرصه های مختلف تاکید کرد.

در ادامه این نشست های جداگانه اعضای جدید شوراهای اسلامی شهرهای تفت و نیر در حضور فرماندار تفت قسم یاد کردند و مراسم تحلیف را به جای آورند.

همچنین با رای اکثریت اعضای شوراهای اسلامی شهر های تفت و نیر، به ترتیب سید مهدی اعرابی و مرتضی دهقان نیری به عنوان روسای جدید شورای اسلامی شهر های تفت و نیر برگزیده شدند.