با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار یزد و فرماندار و جمعی از مدیران دستگاههای اجرایی شهرستان آیین بهره برداری همزمان از 69 پروژه هفته دولت با اعتباری بالغ بر 270 میلیارد ریال برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری تفت، در سفر "سید علی عزالدینی" به تفت و بر اساس برنامه اعلام شده از سوی ستاد بزرگداشت هفته دولت در شهرستان،  افتتاح راه روستایی حسینی –خلیل آباد با اعتباری بالغ بر 1150 میلیون ریال اولین پروژه ای است که در این سفر به بهره برداری خواهد رسید.

افتتاح گلخانه گل رز جعفر بیگی گرمسیر با اعتبار 9000 میلیون ریال از دیگر پروژه هایی است که با حضور مسئولان عالی استان و شهرستان به بهره برداری خواهد رسید.

افتتاح پایگاه امداد و نجات فیض‌آباد با حضور مقامات عالی جمعیت هلال احمر کشور و مسئولان استان و شهرستان نیز به بهره برداری می‌رسد. این پروژه با اعتبار 8200 میلیون ریال و با هدف ارتقای سطح امداد و نجات در جاده‌های شهرستان تفت ایجاد شده است.

افتتاح و بهره برداری از شبکه های آبیاری تحت فشار شرکت احرار نیر از پروژه های مهم دیگری است که در این سفر به بهره برداری می رسد. یکی از مهم ترین گامهای دولت تدبیر و امید در شهرستان تفت تمرکز و توسعه چشمگیر شبکه آبیاری نوین در مزارع و باغات شهرستان است که اقدامی مهم در بهره گیری بهینه و موثر تر از منابع آبی موجود محسوب می شود.

افتتاح زیرسازی و آسفالت جهان آباد نیز از دیگر پروژه های روستایی است که در کنار افتتاح دهها پروژه روستایی دیگر در حوزه زیرسازی و آسفالت با حضور معاون استاندار یزد به بهره برداری می‌رسد.

ایستگاه گیرنده دیجیتال تلویزیونی پندر نیز از دیگر پروژه هایی است که در این سفر به بهره برداری می رسد.

همچنین حضور در دانشکده شهید آیت ا... مطهری(ره) و ادای احترام به مقام شامخ  شهدای والامقام از دیگر برنامه های پیش بینی شده در این سفر است.