ستاد پیشگیری از وقوع جرایم انتخاباتی در شهرستان تفت با حضور فرماندار، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان تفت، رییس دادگستری، مدیران برخی از دستگاههای مرتبط و نامزدهای انتخابات شوراهای اسلامی شهر تفت و برخی از اعضای ستاد انتخابات شهرستان در محل فرمانداری تفت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری تفت، "محمود زارع رشکوییه" در این نشست با قدردانی از تلاش همه نامزدهای انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا به واسطه احساس مسئولیت در قبال مدیریت شهری و روستایی شهرستان گفت: امیدواریم مشارکت خوب مردم در زمان ثبت نام برای نامزدی شوراهای اسلامی شهر و روستا، زمینه ساز خلق حماس سیاسی دیگری در روز 29 اردیبهشت ماه باشد.

فرماندار تفت با اشاره به ضرورت رعایت دقیق قانون در صحنه تبلیغات انتخاباتی گفت: هر گونه اقدام تبلیغاتی قبل از شروع زمان قانونی تبلیغات ممنوع است.

زارع با اشاره به قانون انتخابات تاکید کرد: نامزدها باید نسبت به معرفی محل و مسئول ستادهای تبلیغاتی خود به فرمانداری اقدام نمایند. وی افزود: تاکید می شود نامزدهای انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در سطح شهرستان تفت، تنها مجاز به راه اندازی یک ستاد تبلیغاتی می باشند.

در ادامه این نشست دادستان عمومی و انقلاب تفت و رییس دادگستری شهرستان تفت و رییس اطلاعات شهرستان تفت و برخی مقامات دیگر نیز نکاتی را در خصوص ضرورت التزام همگان به رعایت قانون انتخابات ارائه کردند.

مسئولان ستاد تبلیغات کاندیداهای شوراهای اسلامی شهر تفت نیز در این نشست ضمن اعلام آمادگی کامل برای رعایت دقیق قانون انتخابات، بر فراهم نمودن شرایط حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رای تاکید کردند.