بخشدار مرکزی تفت در مراسم تحلیف اعضای جدید شورای اسلامی روستاهای این بخش که در محل فرمانداری برگزار شد  اقدامات دولت تدبیر و امید به ویژه در حوزه های زیرساختی روستاها را زمینه ساز تحولی مثبت و چشمگیر در این نواحی ارزیابی کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری تفت، " علی احمدیان" در ابتدای این نشست با تبریک آغاز فعالیت شوراهای جدید روستایی، فرا رسیدن هفته دولت را گرامی داشت و گفت: هفته دولت، یادآور نام عزیز شهدای بزرگواری همچون رجایی و باهنر است که جان عزیز خویش را در مسیر تداوم انقلاب اسلامی و زنده نگه داشتن فرهنگ خدمت خالصانه به مردم فدا نمودند.

بخشدار مرکزی تفت در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به نقش مهم اعضای شورای اسلامی روستاها در کمک به رشد و تعالی هر روستا افزود: خوشبختانه با تلاش بی وقفه خدمتگزاران مردم در دولت تدبیر و امید، زیرساختهای مهم و حیاتی همچون گاز در بیشتر نواحی روستایی بخش مرکزی تامین شده است و این مسئله راه را برای توسعه سرمایه گذاری ها در این نواحی مستعد بیش از پیش فراهم ساخته است.

احمدیان هفته دولت را فرصتی برای تبیین اقدامات و خدمات دولت تدبیر و امید برای مردم برشمرد و افزود: تبیین دستاوردهای دولت و نظام مقدس جمهوری اسلامی برای مردم ، وظیفه ای همگانی است و همه باید خود را در این رابطه مسئول بدانند.

وی با اشاره به پروژه های مختلف عمرانی قابل افتتاح در هفته دولت امسال گفت: پروژه های بسیاری در بخش روستایی تفت همزمان با هفته دولت به بهره برداری می رسد که امیدواریم بهره برداری ازاین پروژه ها رشد و تعالی بخش مرکزی تفت را تسریع نماید.

در ادامه این نشست مراسم تحلیف اعضای جدید شورای اسلامی روستاهای بخش مرکزی تفت برگزار شد.