فرماندار تفت در نشست بررسی مسائل و مشکلات منطقه برفگیر سخوید، با اشاره به نزدیک شدن به فصل سرما و بارشهای احتمالی و حضور مردم مناطق مختلف استان در تفرجگاههای زمستانی شهرستان تفت، بر ایفای نقش حیاتی همه دستگاههای مسئول در این رابطه تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری تفت، "محمود زارع رشکوییه" در ابتدای این نشست با تسلیت فرا رسیدن ایام سوگواری دهه آخر ماه صفر بر بزرگداشت شایسته و باشکوه این مناسبتهای معنوی تاکید کرد.

فرماندار تفت در ادامه، با اشاره به نزدیک شدن به فصل سرما و آغاز بارش های احتمالی، به طبیعت بکر و زیبای مناطق ییلاقی شهرستان اشاره کرد و گفت: تفت نه تنها در فصل گرما بلکه در فصل سرما نیز دارای مناطق ارزشمند گردشگری طبیعی است که توجه علاقه مندان به طبیعت را به خود جلب می کند.

زارع یکی از زیبا ترین تفرجگاههای زمستانی در شهرستان تفت را منطقه برفگیر سخوید عنوان کرد و گفت: خوشبختانه با تلاشهای صورت گرفته در سالهای اخیر شاهد ساماندهی این منطقه پرمخاطب بوده ایم که به نحو چشمگیری در کاهش حوادث ناگوار در این منطقه موثر بوده است.

فرماندار تفت توجه به نکات ایمنی را از سوی همه بازدیدکنندگان و استفاده کنندگان از این منطقه برفکیر ضروری دانست و رعایت نکات احتیاطی لازم در این رابطه تاکید کرد.

فرماندار تفت از دستگاههای خدمت رسان از جمله هلال احمر، اورژانس، پلیس راه و راهداری خواست تا با هماهنگی کامل در روزهای پر بازدید در محل تفرجگاه برفگیر سخوید به خدمت رسانی شایسته به مردم بپردازند.

در ادامه این نشست اعضاء به بیان دیدگاهها و نکته نظرات خود پرداختند و تصمیمات لازم اتخاذ شد.