نشست ستاد خدمات سفر های نوروزی شهرستان تفت به ریاست معاون فرماندار و با حضور جمعی از مدیران دستگاههای اجرایی شهرستان در محل فرمانداری تفت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری تفت، "ناصر دهقانی تفتی" در ابتدای این نشست با تسلیت ایام سوگواری شهادت حضرت صدیقه طاهره(س)، به استقبال باشکوه مردم شریف و شهید پرور شهرستان تفت از مراسم تشییع پیکر مطهر شهید گمنام اشاره کرد و گفت: این استقبال عزتمندانه و شرافتمندانه، نشانه عمق دلبستگی مردم عزیز به آرمانهای والامقام شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی است که حقیقتا شایسته تکریم و تجلیل است.

معاون فرماندار تفت در ادامه با اشاره به ضرورت آمادگی کامل نهادها و دستگاههای دولتی تفت برای استقبال و میزبانی شایسته از مسافران و گردشگران نوروزی گفت: شهرستان تفت به واسطه قدمت تاریخی و برخورداری از اقلیم و طبیعت کم نظیر دارای ویژگی ها و پتانسیل های عظیمی در حوزه گردشگری است و ایان تعطیلات نوروزی بهترین فرصت برای معرفی اینتت توانمندی ها در جهت رونق هر چه بیشتر شهرستان در بخشهای مختلف است.

دهقانی با اشاره به شعار نوروز 96 امسال اظهار داشت: شعار نوروز امسال با عنوان "خدمت متفاوت" انتخاب شده که لازم است مطابق با این شعار، اقدامات و فعالیت های شایسته  و متفاوت تری نسبت به گذشته در راستای استقبال از مسافران و مهیا شدن برای آغاز سال جدید صورت پذیرد.

وی با اشاره به موضوع توجه به نوروزگاهها برای عمومی سازی فضای نوروز گفت: مراکزی همچون حسینیه حضرت امام(ره)، مساجد و امام زادگان متبرک شهرستان بهترین نوروزگاهها برای آغاز سال جدید می باشند چرا که وجه مذهبی و اعتقادی این اماکن مقدس، جایگاهی خاص و متفاوت را برای آغاز سال جدید برای آحاد مردم فراهم می آورد.

وی همچنین بر آماده نمودن و ساماندهی گلزارهای مطهر شهدای والامقام شهرستان تفت برای حضور مردم در زمان سال تحویل تاکید کرد.

در ادامه این نشست اعضاء به بیان دیدگاهها و نکته نظرات خود پرداختند و تصمیمات لازم اتخاذ شد.