فرماندار شهرستان تفت:

تلاش دستگاه‌ها راستای میزبانی شایسته از عزاداران اربعین حسینی (ع)

فرماندار شهرستان تفت گفت: با توجه به برگزاری پیاده روی مراسم اربعین حسینی در مسیر جاده سلامت به سمت حسینیه امام تفت دستگاه‌های شهرستان تلاش خود را به‌منظور میزبانی شایسته از عزاداران به کار گیرند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تفت؛ جلسه هماهنگی برگزاری مراسم اربعین حسینی (ع) در حاشیه جلسه شورای تأمین این شهرستان با حضور فرماندار، اعضای شورای تأمین، مسئولین ادارات ذی‌ربط و تعدادی از عوامل مردمی برگزاری مراسم در فرمانداری تفت برگزار شد.

"علیرضا نوکار" در این جلسه اظهار داشت: با توجه به محدودیت توان شهرستان تفت در خدمات‌دهی شایسته به عزاداران حسینی شرکت‌کننده در این همایش لازم است دستگاه‌های اجرایی و خدمات رسان مرکز استان نیز خدمت‌رسانی به کاروان پیاده روی اربعین حسینی در مسیر جاده سلامت یزد-تفت تا حسینیه امام خمینی (ره) این شهر را در دستور کار قرار دهند.

فرماندار تفت تصریح نمود: دستگاه‌های ذی‌ربط شهرستانی نیز با همه توان در برگزاری این مراسم عزاداران حسینی را همراهی خواهند نمود و در جلسه استانی تدابیر امنیتی و ترافیکی مراسم نیز اندیشیده خواهد شد.

لازم به ذکر است مراسم نمادین پیاده‌روی اربعین حسینی (ع) روز دوشنبه پنجم مهرماه از ساعت 8 صبح با پیاده‌روی عزاداران از روبروی پارک کوهستان جاده سلامت یزد- تفت به سمت حسینیه امام خمینی (ره) برگزار خواهد شد.