معاون فرماندار تفت در نشست هماهنگی بزرگداشت یوم ا... 13 آبان، از احاد مردم شریف شهرستان تفت دعوت کرد تا در این همایش عظیم ملی حضوری دشمن شکن و استکبار ستیزانه داشته باشند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری تفت، "ناصر دهقانی" در ابتدای این نشست با بیان این که پیام اصلی مردم ایران اسلامی در رویدادهای تاریخی و سرنوشت ساز 13 آبان، تاکید بر استقلال کشور و ایستادگی در برابر زورگویی های استکبار جهانی به سرکردگی آمریکاست گفت: همزمانی این رویداد با ایام سوگواری حضرت اباعبدا... الحسین(ع) که عالی ترین نمونه تاریخ برای ایستادگی و رادمردی است، بیش از پیش بر اهمیت بزرگداشت شایسته این روز می افزاید.

معاون فرماندار تفت با بیان تاریخچه ای از اتفاقات و رویدادهای مهم 13 آبان ماه گفت: قیام آگاهانه دانش آموزان در سال 57 بر علیه رژیم ستمشاهی و مستبد پهلوی و همچنین تسخیر لانه فساد و جاسوسی آمریکای جنایتکار در سال 58  رویدادهای مهم و قابل تاملی است که نامگذاری این روز را به عنوان روز مبارزه با استکبار جهانی با معنا و پر مفهوم کرده است.

وی با اشاره به برنامه ریزی های صورت گرفته برای برگزاری باشکوه راهپیمایی یوم ا... 13 آبان گفت: بر اساس هماهنگی های به عمل آمده، آغاز مراسم راهپیمایی این روز از ساعت 9 صبح برای پسران از محل هنرستان اعظم و برای دختران از محل دبیرستان زینب کبری(س) انجام شده و همایش شرکت کنندگان در این راهپیمایی ساعت 10 صبح در محل حسینیه حضرت امام(ره) خواهد بود.

معاون فرماندار تفت بر همکاری و مشارکت همه دستگاهها برای برگزاری باشکوه این راهپیمایی تاکید و از آحاد مردم شریف شهرستان تفت دعوت کرد تا با حضور باشکوه در این راهپیمایی، انزجار خود از استکبار جهانی و ایادی آن را اعلام و با آرمانهای امام راحل عظیم الشان(ره) و شهدای والامقام تجدید میثاق نمایند.

در ادامه این نشست اعضاء به بیان دیدگاهها و نکته نظرات خود پرداختند و تصمیمات لازم اتخاذ شد.