فرماندار تفت در جمع تعدادی از اساتید و دانشجویان دانشکده بهزیستی تفت، حضور مردم در عرصه های مختلف انقلاب اسلامی را مورد تمجید قرار داد و افزود: انتخابات، صحنه حساس و سرنوشت سازی است که حضور حماسی مردم در آن، عزت و اقتدار ایران عزیز اسلامی را در پی دارد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری تفت، "محمود زارع رشکوییه" در دیدار از دانشکده بهزیستی تفت با اشاره به انتخابات 29 اردیبهشت ماه گفت: دانشگاه و دانشگاهیان همواره از پیشگامان مشارکت در عرصه انتخابات گوناگون بوده اند و در گسترش شور و نشاط سالم انتخاباتی نقش مهمی را ایفا نموده اند.

فرماندار تفت با اشاره اهمیت تبیین ضرورت حضور گسترده مردم در پای صندوق های رای گفت: انتخابات، عرصه و تجلی گاه وحدت ملی است و جهانیان به میزان مشارکت و حضور مردم ایران اسلامی در این عرصه حساس چشم دوخته است.

وی با بیان این که حضور باشکوه در انتخابات همواره خاری در چشم دشمنان و بدخواهان ایران اسلامی است افزود: حضور مردم عزیز در روز 29 اردیبهشت ماه در پای صندوق های رای، امنیت، آرامش و تعالی کشور را فراهم ساخته و همه آزادیخواهان جهان را خشنود و دلشاد می کند.

فرماندار تفت با اشاره به منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی(مدظله العالی) در خصوص فراهم نمودن شرایط حضور حداکثری مردم در انتخابات افزود: همگان باید تمام تلاش خود را برای تحقق این مهم به کار گیریم و عزت ایران عزیز اسلامی را همواره مدنظر داشته باشیم.