فرماندار تفت با اشاره به قانون انتخابات تاکید کرد: زمان قانونی تبلیغات نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا ساعت 8 صبح فردا پنج شنبه 28 اردیبهشت ماه به پایان می رسد و همگان باید در اجرای قانون اهتمام لازم را داشته باشند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری تفت، "محمود زارع رشکوییه" در این گفتگو با اشاره به اهمیت حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رای گفت: انتخابات، نماد مشارکت مردم برای تصمیم گیری در تمام شئون اداره کشور است و مردم شریف با بهره گیری از این نعمت ارزشمند می توانند در تعیین سرنوشت خود و کشور خویش مستقیما دخالت کنند.

فرماندار تفت با اشاره به زمان قانونی تبلیغات نامزدها اظهار داشت: زمان قانونی تبلیغات نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری  ساعت 8 صبح فردا پنج شنبه 28 اردیبهشت ماه و شوراهای اسلامی شهر و روستا 12 شب چهارشنبه 27 اردیبهشت به پایان می رسد و همگان باید در اجرای قانون اهتمام لازم را داشته باشند.

وی تاکید کرد: پس از این ساعت هرگونه فعالیت تبلیغاتی از سوی نامزدها و طرفداران آن‌ها ممنوع است و با متخلفین مطابق با قانون برخورد خواهد شد.

زارع با بیان این که متولدین 29 اردیبهشت ماه سال 1378 به قبل می توانند در انتخابات شرکت کنند گفت: افرادی که به سن 18 سال کامل رسیده اند می توانند در انتخابات امسال شرکت کنند و برای شرکت در انتخابات داشتن شناسنامه و کد ملی برای هر فرد لازم است.