فرماندار تفت در حاشیه مراسم افتتاح سالن ورزشی شهید حججی که با حضور امام جمعه تفت و جمعی از مسئولان شهرستان برگزار شد، شهید والامقام حججی را حجتی بر حقانیت آرمان های متعالی انقلاب اسلامی عنوان و از مقام شامخ این شهید گرانقدر تجلیل کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری تفت، "محمود زارع رشکوییه" با اشاره به تشییع باشکوه و کم نظیر پیکر مطهر شهید والامقام محسن حججی، آن را نشانه ای از فهم و درک عمیق مردم عزیز ایران اسلامی ارزیابی کرد و گفت: تقارن تشییع با عظمت پیکر پاک این شهید مظلوم با هفته دفاع مقدس و ایام عاشورای حسینی، نشانه ای از پیوند ناگسستنی آرمانهای متعالی انقلاب اسلامی با آرمان های درخشان اسلام ناب محمدی(ص) و حضرت ابا عبدا... الحسین(ع) و یاران با وفای ایشان است.

فرماندار تفت شهید حججی را حجتی بر حقانیت آرمانهای متعالی انقلاب اسلامی عنوان کرد و افزود: آرمانهای اسلامی و انسانی انقلاب اسلامی که دفاع از مظلومان عالم و ایستادگی در برابر قلدران و زورگویان از مهم ترین آنان است در شهادت مظلومانه این شهید گرانقدر نمایان است.

وی با اشاره به فرموده رهبر معظم انقلاب اسلامی(مدظله العالی) در خصوص شهادت محسن حججی که " خداوند او را همچون حجتی در مقابل چشم همگان قرار داد" اظهار داشت: ایران اسلامی امروز مملو از جوانان غیور و شجاعی است که هر یک بر راه مقدس شهید حججی اقدا کرده و در دفاع از کیان اسلام و انقلاب آماده جانفشانی و فداکاری هستند.

زارع در پایان با تاکید بر ضرورت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه، از مقام شامخ شهید والامقام حججی و همه شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی تجلیل کرد.