فرماندار تفت در دیدار با رییس و کارکنان اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان به مناسبت روز وقف، از خدمات و تلاش های آنان تجلیل و بر توجه ویژه به ترویج فرهنگ حسنه وقف در جامعه تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری تفت، "محمود زارع رشکوییه" در ابتدای این نشست با قدردانی از خدمات و تلاشهای همه دست اندرکاران امر وقف در جامعه گفت: فرهنگ وقف، سنت حسنه ای است که عالی ترین مضامین اخلاقی و انسانی را در خود جای داده و حقیقتا در برگیرنده نیکو ترین معارف است.

فرماندار تفت بر جمع آوری و اطلاع رسانی هنرمندانه از وقف نامه گذشتگان و آگاهی از دغدغه های مقدس و حکیمانه آنان تاکید کرد و افزود: ورود وقف به حوزه های مختلف که منافع عمومی در آن قرار دارد توانسته است در طول تاریخ ایران عزیز اسلامی، منشاء خدمات بسیار نیکویی باشد.

فرماندار تفت تبلیغ و ترویج فرهنگ حسنه وقف را یادآور شد و گفت: فرهنگ وقف باید با جدیت در جامعه ترویج شود و ارزش و عظمت این سنت نیکو برای همگان آشکار گردد.

زارع با بیان این که مردم عزیز شهرستان تفت نیز از دیرباز جمع زیادی از واقفین و خیرین را در خود جای داده اند افزود: تفت برخوردار از مردمانی فرهنگی، انسان دوست و فداکار است و این استعداد عظیم مردمی، باید به درستی در مسیر حل مسائل و مشکلات جامعه هدایت شود.

در ادامه این نشست، با اهداء لوح تقدیر از خدمات و تلاشهای رییس و کارکنان اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان تفت تجلیل شد.