فرماندار تفت در مراسم تجلیل از عوامل فیلم مستند گذری بر گلشن که در سینما دیدار تفت برگزار شد بر نقش هنرمندان برای جلب مشارکت حداکثری مردم در انتخابات 29 اردیبهشت ماه تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری تفت، "محمود زارع رشکوییه" در حاشیه این مراسم که با حضور جمع کثیری از هنرمندان تفتی برگزار شد گفت: خوشبختانه طی سالهای اخیر اقدامات بسیار مناسبی برای کمک به توسعه عرصه های فرهنگی و هنری شهرستان صورت گرفته است که این اتفاقات میمون، جز با مشارکت فعالانه هنرمندان تفت میسر نمی گردید.

فرماندار تفت با اشاره به در پیش بودن انتخابات 29 اردیبهشت ماه ابراز امیدواری کرد: اردیبهشت 96 به روزی به یادماندنی در تاریخ درخشان ایران اسلامی و تجدید میثاق دوباره با آرمانهای متعالی شهدای گرانقدر بدل شود.

زارع با اشاره به نقش مهم هنرمندان در ایجاد اقناع اجتماعی در عرصه های مختلف ادامه داد: هنرمندان باید سفیران دعوت مردم به مشارکت حداکثری در عرصه تعیین سرنوشت خویش باشند و از این رهگذر، دین خود را به مرز و بوم خویش ادا نمایند چرا که مشارکت گسترده مردم در این همایش مهم ملی، تقویت کننده روحیه اتحاد و وحدت اسلامی و تضمین کننده امنیت کشور است.

وی با بیان این که حضور مردم در عرصه های مختلف، از والاترین افتخارات نظام مقدس جمهوری اسلامی است افزود: مردم به عنوان ولی نعمتان مسئولان همواره دارای بیشترین و پررنگ ترین نقش در تداوم مردم سالاری دینی در کشور هستند و خود، آینده و سرنوشت کشور خویش را تعیین می کنند.

یادآور می شود فیلم مستند گذری بر گلشن گزیده ای است از زندگینامه معلم و مولف فرهیخته تفتی مرحوم اصغر گلشن تفتی که به کارگردانی هنرمند و فیلمساز جوان تفتی محمد علی مومنی زاده ساخته شده است.

مرحوم اصغر گلشن تفتی از معلمین فرهیخته، فعال و پر تلاش بود که بیشتر عمر خود را صرف پیگیری و رسیدگی به مسایل و مشکلات مردم نمود. از دیگر عوامل ساخت این مستند می توان به مجتبی قادریان، سید ابوالفضل فلاح تفتی، علی جبینیان و یاسر توکلی اشاره کرد که همگی از هنرمندان شهرستان تفت به شمار می روند.


1-3.jpg