فرماندار تفت با حضور در نشست حلقه صالحین فرمانداری که در نمازخانه این نهاد برگزار شد بر اهمیت مشارکت آحاد مردم در انتخابات 29 اردیبهشت ماه تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری تفت، "محمود زارع رشکوییه"  در این نشست با قدردانی از تلاش های اعضای بسیج فرمانداری تفت در برگزاری و بزرگداشت شایسته مناسبتهای مذهبی و ملی و همچنین تشکیل حلقه صالحین در راستای افزایش بصیرت و آگاهی فردی و اجتماعی، به موضوع برگزاری انتخابات 29 اردیبهشت ماه اشاره کرد و گفت: انتخابات مهم ترین جلوه گاه وحدت و همبستگی ملت رشید ایران اسلامی است که می تواند بسترساز تحولات عظیمی در جامعه گردد.

فرماندار تفت با تاکید بر اهمیت آگاهی بخشی به جامعه برای مشارکت گسترده در انتخابات گفت: بر اساس منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی(مدظله العالی) حضور در پای صندوق های رای برای همگان، تکلیف شرعی و وظیفه ای اخلاقی است و آحاد مردم شریف باید به این موضوع اهتمام داشته باشند.

زارع خواستار تلاش حلقه های صالحین برای بسترسازی مشارکت گسترده مردم در پای صندوق های رای شد و تاکید کرد: انتخابات، صحنه خلق حماسه سیاسی بزرگ است که انشاا... به حول و قوه الهی 29 اردیبهشت ماه نیز همچون سایر انتخابات در کشور به برگ درخشانی در تاریخ پرتلالو ایران اسلامی بدل خواهد شد.

فرماندار تفت انتخابات 29 اردیبهشت ماه را مهم و حساس ارزیابی کرد و گفت: آنچه مهم است فراهم نمودن شرایط برگزاری انتخاباتی حماسی و باشکوه و با مشارکت آحاد مردم است که می تواند بهترین پشتوانه برای نظام مقدس جمهوری اسلامی در برابر توطئه های گوناگون بدخواهان و دشمنان باشد.

وی در پایان از خدمات و تلاشهای فرمانده بسیج اداری امام رضا(ع) فرمانداری تفت قدردانی کرد.

یادآور می شود انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا و انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری روز جمعه 29 اردیبهشت ماه سال جاری در سراسر کشور برگزار خواهد شد.


03(693).JPG 03(694).JPG 03(695).JPG 03(696).JPG 03(697).JPG
نعم