فرماندار تفت در گفتگوی اختصاصی ضمن تاکید بر رعایت اخلاق و انصاف در عرصه تبلیغات انتخاباتی، خواستار کسب آگاهی لازم همه نامزدها و هواداران آنان از قوانین تبلیغات در عرصه انتخابات 29 اردیبهشت ماه شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری تفت، "محمود زارع رشکوییه" در این گفتگو با اشاره به عرصه حساس و سرنوشت ساز انتخابات 29 اردیبهشت ماه گفت: تبلیغات کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری شروع شده و تبلیغات داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا نیز از 21 اردیبهشت ماه به مدت هفت روز انجام خواهد شد.

فرماندار تفت رعایت اخلاق و انصاف را در عرصه تبلیغات انتخاباتی لازمه تحقق انتخابات سالم و باشکوه ارزیابی کرد و گفت: جامعه ما جامعه ای اسلامی است و اصول مترقی اسلام ناب محمدی(ص) توجه به حفظ کرامت انسانها را مورد تاکید فراوان قرار داده است.

وی ادامه داد: لذا شایسته است همه کاندیداها و علاقه مندان آنان رعایت اخلاق اسلامی و حفظ کرامت انسانی را نصب العین خویش قرار دهند.

فرماندار تفت در پایان آگاهی از قوانین حوزه انتخابات را ضروری ارزیابی کرد و اظهار داشت: کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان تفت، آماده هر گونه همکاری با نامزدهای انتخاباتی برای آگاهی بیشتر آنان از قوانین حوزه تبلیغات انتخابات است.