پيام تبريك فرماندار شهرستان تفت به مناسبت هفته نيروي انتظامي

"علیرضا نوکار" فرماندار شهرستان تفت در پیامی فرارسیدن هفته نیروی انتظامی را به تمامی سبزپوشان عرصه تامین امنیت جامعه و انضباط اجتماعی، بخصوص فرماندهی و پرسنل انتظامی این شهرستان تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تفت؛ "علیرضا نوکار" در این پیام آورده است:

توسعه و تعالی در عرصه‌هاي مختلف تنها با زيربنا قرار دادن امنيت كلي جامعه محقق مي‌شود و در اين ميان نيرو‌هاي تلاشگر نظامي و انتظامي در برقراري اين امنيت پايدار، محوري‌ترين و حياتي‌ترين نقش را بر عهده‌دارند.

نیروی انتظامی به‌عنوان نهادی برخاسته از مردم و برای مردم در تاریخ پرافتخار نظام جمهوری اسلامی ایران، همواره قرین شجاعت، دلاوری و ایثارگری غیورمردانی بوده که نقش برجسته‌ای در تأمین امنیت عمومی و بسترسازی برای ارتقای امنیت داخلی داشته‌اند.

ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی به حافظان نظم و امنیت، از تلاش‌های ارزنده کلیه فرماندهان و کارکنان نیروی انتظامی به‌ویژه فرماندهی و کارکنان انتظامی شهرستان تفت که با تلاش و استعانت از درگاه خداوند متعال امنیت شهرستان را در زمینه‌ی پیشگیری و کاهش جرائم تأمین نموده تقدیر و تشکرمی نماییم.

موفقیت روزافزون سبز جامگان و دلیرمردان غیور نیروی انتظامی در سایه‌ی توجهات حضرت ولی‌عصر (عج) و رهنمودهای فرماندهی معظم کل قوا حضرت آیت‌الله‌العظمی امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) در پاسداری از خون شهیدان گران‌قدر اسلام و پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی و برقراری نظم و امنیت جامعه‌ی ولایتمدار را از یگانه هستی بخش خواستارم.

علیرضا نوکار

فرماندار شهرستان تفت