فرماندار تفت با صدور پيامي ارتحال زنده یاد ابوالفضل کاوه، مسئول فقید عملیات و مانورهای شورای مدیریت بحران شهرستان و رییس آتش نشانی شهرداری تفت در سانحه تصادف رانندگی را تسليت گفت.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري تفت، متن پيام تسليت "محمود زارع رشكوييه" بدين شرح مي باشد: خبر تلخ و جانگداز ارتحال یکی از عزیزترین و فداکارترین فرزندان جامعه آتش نشانی شهرستان تفت مرحوم ابوالفضل کاوه واصل و موجب تاثر و تالم عميق اينجانب گرديد. آن فقيد سعيد، سرمايه گرانبهاي عمر پر بركت و شريف خويش را در قامت آتش نشانی فداکار و متعهد و انسانی نجیب و رئوف سپري كرد و تمام هم و غم خود را به خدمت رساني به مردم شریف مصروف داشت و در این مسیر الهی از هيچ كوششي فروگذار نكرد.

اینجانب  ضایعه ارتحال آن انسان وارسته و آتش نشان شجاع را به بيت مكرم آن مرحوم و عموم مردم شریف تفت به ویژه همکاران آن عزیز سفر کرده در آتش نشانی و شهرداری تفت و شورای مدیریت بحران شهرستان، صمیمانه تسلیت و تعزیت عرض نموده و از خداوند متعال برای ايشان، غفران و رحمت الهی و برای بازماندگان گرامي صبر جمیل و اجر جزیل مسئلت می نمایم. حضرت دوست آن مرحوم را با اولیاءا... در بهشت برین مأنوس و محشور گرداند.