به گزارش روابط عمومی فرمانداری تفت، "محمود زارع رشکوییه" در این پیام آورده است: حضرت فاطمه زهرا(س)، بانویی از تبار خورشید و نورانیت است که پاكي، عصمت و قداست زن بودن را به لطافت، طراوت و شكوه مادر بودن پيوند زده و با حضوری نقش‌آفرین، كلام آسماني "انا اعطيناك الكوثر" را در وجود ملكوتي و ماورايي خويش معنا بخشد.

تقارن میلاد باسعادت دخت گرامی نبی مکرم اسلام(ص) با فرا رسیدن نوروز باستانی، شیرینی سال جدید را برای همه ایرانیان دوچندان ساخته و نویدبخش سالی بابرکت و پربار خواهد بود.

لازم است همه دستگاههای اجرایی شهرستان با بهره‌گیری از این فرصت مبارک و مغتنم همه شرایط را برای معرفی قابلیت ها و توانمندی های شهرستان فراهم آورند و زمینه استقبال و میزبانی شایسته را از مسافران و گردشگران نوروزی مهیا سازند تا انشاا...  فرهنگ اصیل و غنی مردم شریف و بااصالت این سامان، توسط این سفیران دوستی، در اقصی نقاط میهن عزیز اسلامی گسترش و قابلیت ها و ظرفیت های عظیم شهرستان تفت به ویژه در حوزه گردشگری طبیعی و تاریخی به نحو شایسته ای    ترویج یابد.

اینجانب تقارن خجسته و میمون میلاد باسعادت حضرت صدیقه طاهره(س) و عید باستانی نوروز را به همه مردم عزیز و شریف شهرستان تفت تبریک گفته و سالی آکنده از شادی و نشاط را برای همگان از درگاه خداوند رحمان مسئلت می نمایم.