فرماندار تفت به مناسبت فرا رسیدن هفتم مهرماه،روز آتش نشانی و ایمنی، پیامی صادر و از فداکاری و جانفشانی این مجاهدان عرصه نجات و ایثار تجلیل و یاد و خاطره آتش نشان فقید تفتی، ابوالفضل کاوه را گرامی داشت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری تفت، "محمود زارع رشکوییه" در ابتدای این پیام با تسلیت ایام سوگواری حضرت اباعبدا... الحسین(ع) و یاران با وفای ایشان آورده است: تقارن روز آتش نشانی با ایام عاشورای حسینی اتفاقی قابل تامل و توجه است چرا که وجه برتر شغل مقدس و شریف آتش نشانی ایثار و جانفشانی برای نجات انسانهای گرفتار در بحران است و قیام حضرت اباعبدا... الحسین(ع) نیز عالی ترین نمونه فداکاری و ایثار برای نجات بشریت از ورطه پلیدی ها و کژی هاست.

فرماندار تفت با گرامیداشت 7 مهر ماه که به روز آتش نشانی و ایمنی نامگذاری شده آن را فرصت مناسبی برای  تجلیل و قدردانی از خدمات و تلاش های شبانه روزی آتش نشانان دانسته و اضافه کرده است : آتش نشانان عزیز و فداکار شهرستان تفت نیز با تلاش وافر خویش چتر آسایش و ایمنی را در سطح شهرستان تفت گسترانیده و موجب آرامش خاطر مردم عزیز شهرستان تفت در زمان وقوع حوادث غیر مترقبه هستند که این همت والا و خدمت زیبا حقیقتا شایسته قدردانی و سپاسگزاری است.

زارع همچنین در بخش دیگری از این پیام با گرامیداشت یاد و خاطره مسئول فقید عملیات و مانورهای شورای مدیریت بحران شهرستان و رییس آتش نشانی شهرداری تفت ادامه داده است: زنده یاد ابوالفضل کاوه آتش نشان نجیب، سختکوش و فداکاری بود که سرمايه گرانبهاي عمر پر بركت و شريف خويش را در قامت این شغل مقدس و شریف سپري كرد و تمام هم و غم خود را به خدمت رساني به مردم شریف مصروف داشت و در این مسیر الهی از هيچ كوششي فروگذار نكرد. وی در این پیام بار دیگر غفران الهی و حشر با حضرت اباعبدا...الحسین(ع) را برای این آتش نشان فقید از درگاه خداوند متعال مسئلت نموده است.

فرماندار تفت در پایان با تجلیل از خدمات شبانه روزي آتش نشانان خدوم و زحمتكش شهرستان تفت و گرامیداشت روز آتش نشاني و ايمني، قبولی عزاداری های همگان را در شبهای تاسوعا و عاشورای حسینی از درگاه خداوند متعال مسئلت نموده است.