با حضور سرپرست فرمانداری و جمعی از مسئولین ؛

زنگ مهر و مقاومت در مدارس شهرستان تفت به صدا درآمد

2023 09 23
مراسم آغاز سال تحصیلی شهرستان تفت هم‌زمان با هفته دفاع مقدس با حضور امام‌جمعه تفت، سرپرست فرمانداری شهرستان تفت، معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی فرمانداری و جمعی از مسئولین دستگاه ها و ادارات در دبیرستان دخترانه کوکبیه تفت برگزار شد.
اطلاعيه

برگزاري دومین دوره انتخابات شورای توسعه و حمایت در سه سطح شهرستان ،استان و کشور شهرستان تفت

2023 09 23
در راستاي اجراي ماده "شش" تصويب نامه شماره   67735/ت مورخ 6/6/95   هيات   وزيران (موضوع آئين نامه اجرايي تاسيس و فعاليت سازمانهاي مردم نهاد) ،دومین دوره انتخابات شورای توسعه و حمایت طي روز دوشنبه تاريخ 29/8/1402 در محل  فرمانداري تفت   راس ساعت 10 برگزار خواهد شد .

بررسی مسائل و مشکلات دانشگاه پیام نور واحد تفت

2023 09 13
در آستانه ی آغاز سال تحصیلی در نشستی با حضور سرپرست فرمانداری شهرستان تفت ، رئیس و کارشناسان دانشگاه پیام نور واحد تفت مسائل و مشکلات این دانشگاه مورد بررسی قرار گرفت.

نشست اعضای شورای اسلامی شهرستان تفت با سرپرست فرمانداری تفت

2023 09 13
 اعضای شورای اسلامی شهرستان تفت با حضور در فرمانداری شهرستان تفت با سرپرست فرمانداری دیدار و پیرامون مسائل و مشکلات مختلف شهرستان تفت بحث و تبادل نظر کردند.

برگزاری قرارگاه حجاب و عفاف شهرستان تفت

2023 09 13
قرارگاه حجاب و عفاف شهرستان تفت به ریاست معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی فرمانداری و با حضور سایر اعضا در فرمانداری تفت برگزار شد.

.بررسی مصوبات دیدار مسئولان شهرستان تفت با مسئولان کشوری

2023 09 13
در جلسه ای مصوبات دیدار مسئولان شهرستان تفت با معاونین رئیس جمهور ، وزرا و معاونین وزیر مورد بررسی قرار گرفت.

دیدار سرپرست فرمانداری شهرستان تفت با امام جمعه گاریزات -کهدوئیه

2023 09 13
سرپرست فرمانداری شهرستان تفت با همراهی معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی فرمانداری و بخشدار گاریزات با حضور در بخش گاریزات با امام جمعه گاریزات -کهدوئیه دیدار و گفت و گو کرد.

برگزاری جلسه شورای ترافیک شهرستان تفت

2023 09 12
جلسه شورای ترافیک شهرستان تفت به ریاست سرپرست فرمانداری  و با حضور معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ، بخشداران مرکزی و نیر و سایر اعضا در فرمانداری تفت برگزار شد.

جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان تفت برگزار شد

2023 09 12
جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان تفت به ریاست سرپرست فرمانداری و با حضور معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی فرمانداری و سایر اعضا و با دستور کار ارائه گزارش از اجرای پروژه مهر برگزار شد.

برگزاری جلسه ستاد گرامیداشت هفته دفاع مقدس شهرستان تفت

2023 09 11
ستاد گرامیداشت هفته دفاع مقدس در شهرستان تفت به ریاست سرپرست فرمانداری و با حضور معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی فرمانداری و سایر اعضا در فرمانداری تفت برگزار شد.
سرپرست فرمانداری شهرستان تفت خواستار شد:

تلاش برای حفظ عنوان باغشهر برای تفت

2023 09 11
سرپرست فرمانداری شهرستان تفت در جلسه شورای کشاورزی این شهرستان گفت: شهرستان تفت با عنوان باغشهر استان یزد شناخته می شود و باید برای حفظ این عنوان و برند تلاش شود و در این راستا حفظ باغات از گزند تخریب و آفت های گیاهی ضروری است.
سرپرست فرمانداری شهرستان تفت:

برنامه ریزی برای تهیه سند جامع توسعه شهرستان تفت

2023 09 11
سرپرست فرمانداری شهرستان تفت از برگزاری نشست های کارشناسی با حضور جمعی از کارشناسان ملی و استانی سازمان مدیریت و برنامه ریزی برای تهیه سند جامع توسعه شهرستان تفت خبر داد.

برگزاری جلسه کمیته اشتغال و سرمایه‌گذاری شهرستان تفت

2023 09 09
جلسه کمیته اشتغال و سرمایه‌گذاری شهرستان تفت به ریاست سرپرست فرمانداری و با حضور معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری، بخشدار مرکزی و سایر اعضا در فرمانداری تفت برگزار شد.

برگزاری جلسه هماهنگی برای توسعه خدمات بانک قرض الحسنه رسالت در شهرستان تفت

2023 09 02
در نشست سرپرست فرمانداری شهرستان تفت با دبیر شبکه توسعه اجتماعی رسالت استان یزد که معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری و کارشناسان بانک رسالت نیز حضور داشتند ؛ هماهنگی لازم برای افزایش خدمات دهی بانک قرض الحسنه رسالت در شهرستان تفت صورت گرفت.
هم زمان با هفته دولت؛

برگزاری رزمایش کمک های مومنانه در شهرستان تفت

2023 09 01
رزمایش کمک های مومنانه در شهرستان تفت با عنوان "یک کالا یک خدمت در هفته دولت" با حضور نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی ، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد ،سرپرست فرمانداری شهرستان تفت و مسئولان شهرستان تفت برگزار شد.
هم زمان با ایام هفته دولت؛

افتتاح طرح توسعه واحد تولیدی بهبافت پلاست

2023 08 30
در مراسمی با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد ، سرپرست فرمانداری شهرستان تفت ، معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری و جمعی از مسئولان شهرستانی ؛ طرح توسعه واحد تولیدی بهبافت پلاست در شهرک صنعتی شماره دو به بهره برداری رسید.
هم زمان با ایام هفته دولت؛

افتتاح آموزشگاه 12 کلاسه "رسول گلشن" در شهر تفت

2023 08 30
در مراسمی با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد ، سرپرست فرمانداری شهرستان تفت ، مدیرکل آموزش و پرورش استان یزد ، مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان یزد ، معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری و جمعی از مسئولان استانی و  شهرستانی ؛ آموزشگاه 12 کلاسه رسول گلشن در شهر تفت به بهره برداری رسید.
هم زمان با ایام هفته دولت؛

افتتاح مجموعه چمن مصنوعی شهید میرزا حسین جبینی روستای فیض آباد

2023 08 30
در مراسمی با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد ، سرپرست فرمانداری شهرستان تفت ، معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ، بخشدار مرکزی تفت و جمعی از مسئولان شهرستانی ؛ مجموعه چمن مصنوعی شهید "میرزا حسین جبینی" روستای فیض آباد افتتاح شد.
هم زمان با ایام هفته دولت؛

افتتاح ساختمان اداري و پست امداد شهر نير

2023 08 30
در مراسمی با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد ، سرپرست فرمانداری شهرستان تفت ، معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ، بخشدار نیر و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی ؛ ساختمان اداری و پست امداد شهر نیر به بهره برداری رسید.
هم زمان با ایام هفته دولت؛

بازدید معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد از پروژه زمین چمن مصنوعی مجتمع قدس تفت

2023 08 30
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد با همراهی نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی،سرپرست فرمانداری شهرستان تفت، معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ، مدیر آموزش‌وپرورش شهرستان تفت و جمعی از مسئولان از پروژه احداث زمین چمن مصنوعی مجتمع قدس تفت بازدید کرد.