نشست بازرس ویژه هیئت بازرسی انتخابات استان با اعضای هیئت بازرسی انتخابات شهرستان تفت

2024 03 01
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان یزد که به‌عنوان بازرس ویژه هیئت بازرسی استان یزد در شهرستان تفت حضور دارد در نشستی با اعضای هیئت بازرسی به بررسی وضعیت شعب اخذ رأی در نقاط شهری و روستایی شهرستان تفت پرداخت.

بازدید استاندار یزد از شعب اخذ رای شهر تفت

2024 03 01
استاندار یزد با همراهی معاون هماهنگی امور اقتصادی و گردشگری استانداری یزد و رئیس هیئت بازرسی ستاد انتخابات استان یزد با حضور در شهر تفت از تعدادی از شعب اخذ رای در شهر تفت بازدید کرد.

بازدید معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد از ستاد انتخابات شهرستان تفت

2024 03 01
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد با همراهی مدیر حوزه عمرانی استانداری یزد از ستاد انتخابات شهرستان تفت بازدید  کرد.
در ساعات اولیه آغاز رأی‌گیری؛

مسئولان شهرستان تفت رأی خود را به صندوق انداختند

2024 03 01
 امام‌جمعه تفت، فرماندار شهرستان تفت با همراهی جمعی از مسئولان این شهرستان در ساعت ابتدایی اخذ رأی با حضور در مسجد تاریخی امام خمینی(ره) شهر تفت، رأی خود را به صندوق انداختند.

بازدید فرماندار شهرستان تفت از اعزام عوامل انتخابات به محل شعب اخذ رأی

2024 03 01
فرماندار و رئیس هیئت اجرایی انتخابات شهرستان تفت از نزدیک و از ساعت پنج صبح پیگیر اعزام کادر اجرایی انتخابات به محل شعب اخذ رأی شد.

بازدید استاندار یزد از ستاد انتخابات شهرستان تفت

2024 02 29
استاندار یزد با همراهی مدیرکل دفتر حوزه استاندار یزد از دقایقی پیش از ستاد انتخابات شهرستان تفت بازدید کرد.

بازدید فرماندار شهرستان تفت از روند آماده سازی دستگاههای احراز هویت

2024 02 27
فرماندار و رئیس هیئت اجرایی انتخابات شهرستان تفت از روند آماده‌سازی دستگاه‌های احراز هویت توسط کارشناسان کمیته فناوری اطلاعات ستاد انتخابات شهرستان تفت بازدید کرد.

بررسی آخرین وضعیت زیرساخت‌های شعب اخذ رأی در شهرستان تفت

2024 02 27
در نشستی با حضور  فرماندار شهرستان تفت ، رئیس ستاد انتخابات شهرستان تفت و جمعی از مسئولان امنیتی ، انتظامی و دستگاه‌های خدمات رسان آخرین وضعیت زیرساخت‌های موردنیاز شعب اخذ رأی در مناطق شهری و روستایی شهرستان تفت بررسی شد.
فرماندار شهرستان تفت:

مردم شهرستان تفت از آزمون بزرگ یازدهم اسفند سربلند بیرون خواهند آمد

2024 02 27
فرماندار شهرستان تفت گفت: در شرایطی که دشمن در پی کاهش مشارکت مردم در پای صندوق‌های رأی است مردم شهرستان تفت با حضور باشکوه خود در انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری از این آزمون بزرگ سربلند بیرون خواهند آمد.
فرماندار تفت:

انتخابات، فصل روشنی از مشارکت مردم در عرصه تعیین سرنوشت خویش است

2024 02 25
فرماندار تفت انتخابات را فصل روشنی از مشارکت مردم در عرصه تعیین سرنوشت خود عنوان و بر ضرورت فراهم نمودن شرایط حضور حماسی و گسترده مردم در انتخابات یازدهم اسفندماه تاکید کرد.
با توجه به هشدار سطح نارنجی اداره کل هواشناسی استان یزد؛

برگزاری جلسه ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی پاسخ به بحران شهرستان تفت

2024 02 24
جلسه ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی پاسخ به بحران شهرستان تفت به ریاست فرماندار و با حضور معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری و سایر اعضای این ستاد در فرمانداری تفت برگزار شد.
رئیس ستاد انتخابات شهرستان تفت:

ادامه برگزاری دوره های آموزشی برای کاربران شعب اخذ رای در شهرستان تفت

2024 02 24
رئیس ستاد انتخابات شهرستان تفت از ادامه برگزاری دوره های آموزشی برای کاربران شعب اخذ رای در شهرستان تفت خبر داد.
فرماندار تفت:

مشارکت بالا در انتخابات نشانگر اقتدار ملی است

2024 02 24
فرماندار شهرستان تفت در جلسه آموزشی اخلاق در مدیریت گفت: مشارکت بالا در انتخابات نشان‌دهنده اقتدار ملی بوده و حضور مردم در پای صندوق رأی بسیار مهم است.
فرماندار شهرستان تفت:

همکاری بیش از 1500 نفر برای برگزاری انتخابات در شهرستان تفت

2024 02 23
فرماندار شهرستان تفت گفت: بیش از 1500 نفر در برگزاری دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری در روز یازدهم اسفندماه در مناطق شهری و روستایی شهرستان تفت مشارکت دارند.
فرماندار شهرستان تفت:

حضور مردم در انتخابات نقشه دشمن را خنثی خواهد کرد

2024 02 23
فرماندار شهرستان تفت در مراسم تقدیر از برگزیدگان ششمین دوره مسابقات آوای وحی ویژه مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) در شهر نیر گفت: حضور پرشور و حداکثری مردم در انتخابات روز یازدهم اسفندماه نقشه های دشمن را خنثی خواهد کرد و کشور را در مسیر پیشرفت قرار خواهد داد.
رئیس هیئت بازرسی انتخابات شهرستان تفت:

صیانت از آرای مردم اصلی‌ترین وظیفه بازرسان انتخابات است

2024 02 21
رئیس هیئت بازرسی انتخابات شهرستان تفت در نشست آموزشی بازرسین و اعضای شعب اخذ رأی گفت: بر اساس قانون، بازرسی از روند انتخابات باهدف صیانت از آرای مردم که حق‌الناس است، در دستور کار قرار دارد و روند بازرسی باید به‌گونه‌ای باشد که هیئت‌های اجرایی، کار خود را در بستر قانون انجام دهند.
فرماندار شهرستان تفت:

تحقق مشارکت حداکثری در انتخابات یک وظیفه همگانی است

2024 02 21
فرماندار شهرستان تفت در دوره آموزشی اعضای شعب و بازرسین انتخابات در شهرستان تفت گفت: تحقق مشارکت حداکثری در انتخابات یک وظیفه همگانی است و برای حضور حداکثری مردم در انتخابات هر فرد با هرگونه ظرفیت و توانایی که دارد شهروندان را به تأثیرگذاری و مشارکت در سرنوشت خودشان ترغیب کند.
فرماندار شهرستان تفت:

اجرای قانون و رعایت اصل بی‌طرفی مهم‌ترین وظیفه نمایندگان فرماندار در انتخابات

2024 02 20
فرماندار شهرستان تفت در جلسه توجیهی نمایندگان فرماندار دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری گفت: نمایندگان فرماندار درنهایت اصل بی‌طرفی، سلامت، اجرای قانون و حق‌الناس دانستن رأی مردم برای برگزاری انتخاباتی باشکوه، سالم و قانونمند حداکثر تلاش خود را به‌کارگیرند.

آغاز دوره‌های آموزشی کاربران دستگاه احراز هویت انتخابات در تفت

2024 02 20
 اولین جلسه توجیهی آموزشی آشنایی کاربران دستگاه احراز هویت شعب اخذ رأی با حضور مسئول کمیته فناوری اطلاعات ستاد انتخابات شهرستان تفت و تعدادی از کاربران دستگاه احراز هویت در فرمانداری تفت برگزار شد.
فرماندار شهرستان تفت:

تعداد شعب اخذ رأی در شهرستان تفت به 68 شعبه افزایش یافت

2024 02 19
 فرماندار شهرستان تفت گفت: با برگزاری جلسات هیئت اجرایی انتخابات در فرمانداری و بخشداری‌های مستقل، شصت‌وهشت شعبه اخذ رأی در مناطق و شهری و روستایی شهرستان برای انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره انتخابات خبرگان رهبری جانمایی شده است.