بخشدار مرکزی تفت با دعوت از آحاد مردم برای مشارکت حماسی در انتخابات 29 اردیبهشت ماه تاکید کرد: انتخابات، از مهم ترین دستاوردهای ارزشمند انقلاب اسلامی است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری تفت، "علی احمدیان" در گفتگوی اختصاصی با اشاره به اقدامات صورت گرفته در این بخشداری برای جلب مشارکت حداکثری مردم گفت: برگزاری نشست های مختلف با اقشار گوناگون مردم با هدف تبیین ضرورت حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رای و برکات بیشمار مشارکت حماسی در این همایش عظیم ملی از جمله اقداماتی است که صورت گرفته است.

بخشدار مرکزی تفت با اشاره به نشست با دهیاران بخش مرکزی گفت: تلاش شده است تا هماهنگی های لازم برای مشارکت حداکثری مردم در پای صندوق های رای فراهم شود و بخشداری تفت همه شرایط را برای تحقق این اتفاق مبارک همچون سایر دوره ها مهیا کرده است.

احمدیان انتخابات را یکی از مهم ترین و با ارزش ترین دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران عنوان کرد و افزود: انتخابات زمینه تحقق مردم سالاری دینی در جامعه است و زمینه دخالت مستقیم مردم در عرصه تعیین سرنوشتشان را فراهم آورده است .

بخشدار مرکزی تفت با اشاره به این که بخش عمده ای از روستاهای استان در بخش مرکزی تفت قرار دارند ادامه داد: روستاییان عزیز همواره در برگزاری انتخابات گوناگون پیشگام بوده اند و انتظار داریم امسال نیز همچون دوره های گذشته و با توجه به منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی(مدظله العالی) مبنی بر تحقق مشارکت حداکثری مردم در پای صندوق های رای، فصل درخشانی از حضور را در کارنامه انقلاب اسلامی به ثبت برسانند.

احمدیان رعایت دقیق قانون را مهم ترین مسئله در تامین سلامت و امنیت انتخابات عنوان کرد و گفت: شایسته است در دوره تبلیغات، همه نامزدها رعایت قانون و اخلاق و انصاف را سرلوحه کار خود قرار دهند تا شاهد تجلی باشکوهی از همدلی و همبستگی ملی باشیم.

بخشدار مرکزی تفت در پایان بر رعایت اصل بی طرفی و توجه به مر قانون توسط مجریان انتخابات تاکید کرد.