بخش گاریزات مقصد دوم بازدیدهای شهرستانی سرپرست فرمانداری تفت

سرپرست فرمانداری تفت با همراهی امام‌جمعه گاریزات-کهدوئیه، معاون برنامه‌ریزی و امور عمرانی فرمانداری، بخشدار گاریزات و جمعی از مسئولان محلی از بخش گاریزات بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تفت؛ "محمد دهشیری" سرپرست فرمانداری تفت با همراهی "حجت‌الاسلام علی عسکری" وزیری امام‌جمعه گاریزات-کهدوئیه، "ناصر دهقانی تفتی" معاون برنامه‌ریزی و امور عمرانی فرمانداری، "احسان سعادتمند" بخشدار گاریزات و جمعی از مسئولان از بخش گاریزات بازدید کرد.

سرپرست فرمانداری تفت در ابتدای حضور در بخش گاریزات در دهستان کهدوئیه حضور یافت؛ دهشیری در این بازدید ابتدا از مرکز بهداشت این روستا و در ادامه از چند واحد پرورش شترمرغ بازدید کرد و در جریان مشکلات این واحدهای تولیدی قرار گرفت.

تخصیص اعتبار به‌منظور بهسازی مسیر جاده دهشیر-کهدوئیه ، ساخت میدان ورودی روستای کهدوئیه و پیگیری تعیین تکلیف ساختمان بهزیستی درخواست‌های دیگر اعضای شورای اسلامی روستای کهدوئیه از سرپرست فرمانداری تفت بود که وی در بازدید از آن قول مساعد به‌منظور پیگیری آن را داد.

سه‌راهی حادثه خیر فخرآباد و حجت آباد – رشکوئیه مقصد بعدی بازدید سرپرست فرمانداری تفت در بخش گاریزات بود که وی از پیگیری خود برای ایمن‌سازی این دو مسیر در دو بازه کوتاه‌مدت و بلندمدت خبر داد.

بازدید از نیروگاه خورشیدی در دست احداث آفتاب تابان گاریزات برنامه بعدی "محمد دهشیری" بود که وی در این دیدار از حمایت خود در راستای اجرای طرح‌های ساخت نیروگاه‌های خورشیدی در نقاط مستعد شهرستان خبر داد.

حضور در شهر بخ برنامه بعدی بازدید یک‌روزه سرپرست فرمانداری تفت از بخش گاریزات بود؛ وی در بدو ورود به شهر بخ در گلزار شهدای این شهر حضور یافت و به مقام شامخ شهدای این منطقه ادای احترام نمود.

زیارت امام‌زاده سید نظام‌الدین شهر بخ، بازدید از ساختمان خیری "حاج کاظم زارع" دانشگاه آزاد اسلامی و پیگیری تکمیل این پروژه و راه‌اندازی واحد دانشگاه آزاد در این شهر، بازدید از میدان ورودی گاریزات، پیگیری اجرای طرح آبخیزداری در این منطقه و حضور در نمایندگی آموزش‌وپرورش در گاریزات به‌منظور بررسی مسائل و مشکلات آموزش‌وپرورش در این منطقه برنامه بعدی سرپرست فرمانداری تفت بود.

بررسی پروژه‌های بهداشت و درمان با توجه به اولویت دولت سیزدهم به مقوله سلامت هم در برنامه بازدید سرپرست فرمانداری تفت در بخش گاریزات قرار داشت وی که در ابتدای ورود به خانه بهداشت کهدوئیه سرزده بود؛ در دهستان گاریزات نیز در مرکز جامع سلامت این دهستان حضور یافت و از پروژه اورژانس پیش بیمارستانی در حال احداث این مجموعه نیز بازدید کرد و در جریان روند پیشرفت فیزیکی این پروژه که با استفاده از اعتبار خیری و منابع دولتی در حال ساخت است قرار گرفت.

دهشیری در ادامه به واحدهای صنعتی فعال در شهرک صنعتی گاریزات نیز سری زد و از واحد تولیدی چینی بهداشتی مرجان و کارخانه کاشی تانیا سرام بازدید کرد و در جریان نحوه فعالیت این دو مجموعه و موانع توسعه این دو واحد قرار گرفت و از پیگیری خود برای رفع موانع افزایش تولید این دو واحد خبر داد.

بازدید از بخشداری گاریزات و تقدیر از تلاش‌های کارکنان این مجموعه در راستای خدمت‌رسانی صادقانه و خالصانه به مراجعه‌کنندگان آخرین برنامه سرپرست فرمانداری تفت در بخش گاریزات بود.

دهشیری در این بازدید ضمن تبریک میلاد باسعادت حضرت فاطمه زهرا و روز زن و بزرگداشت مقام مادر از بانوان شاغل در مجموعه بخشداری گاریزات با اهدای لوح یادبود تقدیر نمود.