فرماندار تفت در نشست هماهنگی بزرگداشت مراسم 14 و 15 خردادماه، سالروز ارتحال امام راحل عظیم الشان(ره) و قیام 15 خرداد، بر اهمیت توجه به تحقق آرمان های الهی و متعالی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری تفت، "محمود زارع رشکوییه" در این نشست که در محل فرمانداری تفت برگزار شد با گرامیداشت یوم ا... سوم خرداد گفت: آزادسازی خرمشهر، نقطه عطفی در تاریخ ایستادگی و مقاومت ملت رشید ایران است که مسیر جنگ تحمیلی را تغییر داد و آغازگر وقوع موفقیت های عظیم در دوران هشت سال دفاع مقدس گردید. فرماندار تفت یاد و خاطره شهدای گرانقدر دوران هشت سال دفاع مقدس را گرامی داشت.

زارع با اشاره به در پیش بودن سالروز ارتحال امام راحل عظیم الشان(ره) و قیام 15 خرداد ماه، بر برنامه ریزی برای گرامیداشت شایسته و مردمی این ایام تاکید کرد و افزود: همه دستگاهها و نهادها باید تلاش خود را برای برگزاری شایسته این مناسبتها به کار گیرند.

وی افزود: با توجه به اهميت مناسبت هاي 14 و 15 خرداد، بايد شرايطي را فراهم كنيم تا مردم بتوانند به خوبي از اين برنامه ها بهره مند گردند.

فرماندار تفت حضرت امام خمینی(ره) را رهبری حکیم، شجاع و مردمی برشمرد گفت: ایشان با تکیه بر خدای بزرگ و حمایت همه جانبه مردم ایران اسلامی، بزرگ ترین اتفاق قرن که همان انقلاب شکوهمند اسلامی ایران را رهبری کردند و این خدمت عظیم، اسلام ناب محمدی(ص) را احیاء و همه آزادیخواهان و مظلومان و مستضعفان را امیدوار کرد و همانگونه که امروز شاهدیم، انقلاب اسلامی ایران الگویی برای سایر بلاد اسلامی و ملت های رنج کشیده شده و فرهنگ ایستادگی و مقاومت در مسیر حق و حقیقت را در سراسر جهان گسترش داده است.  

در ادامه این نشست اعضاء به بیان دیدگاهها  و نکته نظرات خود پرداختند و تصمیمات لازم اتخاذ شد.