نشست هماهنگی ستاد انتخابات شهرستان تفت با دستگاه قضا در سطح شهرستان به ریاست فرماندار و با حضور سایر اعضای در محل فرمانداری تفت برگزار شد.

"محمود زارع رشکوئیه" در ابتدای این نشست با قدردانی از همکاری صمیمانه دادستان، رییس دادگستری و مجموعه دستگاه قضا در شهرستان تفت در برگزاری سالم و قانونمند انتخابات 29 اردیبهشت ماه گفت: این همکاری تنگاتنگ و موثر می تواند زمینه خلق حماسه سیاسی دیگری در سطح کشور باشد.

وی با تاکید بر رعایت اخلاق و قانون در عرصه انتخابات گفت: برگزار کنندگان انتخابات، کاندیدا و طرفداران آنان، همگی باید قانون را نصب العین خود قرار دهند و از هر گونه حرکتی که مروج بداخلاقی در این صحنه باشد پرهیز نمایند.

فرماندار تفت با اشاره به اهمیت توجه بر اجرای درست و دقیق قانون انتخابات به ویژه در دوره تبلیغات، آن را در برگزاری انتخاباتی سالم و شکوهمند موثر ارزیابی کرد و گفت: لازم است همه عوامل برگزاری انتخابات، کاندیداها و طرفداران آنان با اطلاع دقیق از قوانین جاری، زمینه برگزاری انتخاباتی شکوهمند را فراهم آورند.

زارع همکاری دستگاه قضا در برخورد با متخلفین در عرصه انتخابات را بر اساس قانون، در رعایت دقیق قوانین انتخابات مهم ارزیابی کرد و خواستار اتخاذ تدابیر لازم در این رابطه شد.

در ادامه این نشست، رئیس دادگستری شهرستان تفت نیز با قدردانی از تلاشهای فرماندار و اعضای ستاد انتخابات شهرستان تفت با تاکید بر رعایت مر قانون انتخابات، خواستار تشکیل نشست مشترک با حضور روسای ستادهای انتخاباتی ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا در سطح شهرستان تفت برای ارائه اطلاعات لازم به آنان شد.

" عباس فرقانی"  از آمادگی دستگاه قضا برای کمک به برگزاری سالم، ایمن و قانونمند انتخابات در سطح شهرستان تفت خبر داد و ابراز امیدواری کرد: 29 اردیبهشت ماه به برگ درخشان دیگری در حضور گسترده مردم در پای صندوق های رای بدل شود.

در ادامه این نشست اعضاء به بیان دیدگاهها و نکته نظرات خود پرداختند و تصمیمات لازم اتخاذ شد.