فرماندار تفت در نشست شورای اداری شهرستان تفت که در محل فرمانداری برگزار شد، با تاکید بر اهمیت برگزاری حماسی و حداکثری انتخابات 29 اردیبهشت ماه گفت: همه دستگاهها باید در راستای برگزاری انتخابات شکوهمند در شهرستان مشارکت کنند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری تفت، "محمود زارع رشکوییه"  در ابتدای این نشست با گرامیداشت سالروز شکست مفتضحانه آمریکا در صحرای طبس و تبریک بعثت پیامبر مکرم اسلام(ص) به موضوع انتخابات 29 اردیبهشت ماه اشاره کرد و گفت: 29 اردیبهشت ماه، صحنه برگزاری دو انتخابات مهم و سرنوشتساز پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری برای میهن عزیز اسلامی است.  

فرماندار تفت ادامه داد: آنچه که امروز برای دشمنان اسلام و انقلاب مهم است حضور کم رنگ در پای صندوق های رای است اما به فضل الهی، شاهد خلق حماسه عظیم سیاسی دیگری در 29 اردیبهشت خواهیم بود.

زارع افزود: حضور مردم در صحنه‌ انتخابات، نشانه علاقه واحساس مسئولیت همگانی آن ملت است و همچون سدی آهنین در برابر توطئه های بدخواهان و دشمنان اسلام و انقلاب خواهد بود.

وی با تاکید بر رعایت اخلاق و قانون در عرصه انتخابات گفت: برگزار کنندگان انتخابات، کاندیدا و طرفداران آنان، همگی باید قانون را نصب العین خود قرار دهند و از هر گونه حرکتی که مروج بداخلاقی در این صحنه باشد پرهیز نمایند.

فرماندار تفت با تاکید بر مشارکت و همکاری همه دستگاهها باستاد انتخابات شهرستان تفت گفت: مطابق با قوانین، همه دستگاهها باید در برگزاری انتخابات باشکوه مشارکت کرده و زمینه را برای حضور فعالانه و باشکوه مردم در صحنه با رعایت اصل بی طرفی فراهم سازند.

وی در ادامه با اشاره به شعار امسال گفت: از مهم ترین محورها اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال است و همگان باید در کمک به توسعه تولید داخلی و اشتغال زایی در کشور گام بردارند.

فرماندار اعتماد به توان متخصصان و جوانان داخلی را زمینه رشد تولید ارزیابی کرد و افزود: متخصصان ایرانی در عرصه های مختلف ثابت کرده اند که توانایی خلق حماسه های بزرگ را دارند و امروز مهم ترین عرصه پیش روی ما عرصه اقتصادی و تولید و اشتغال است.