به مناسبت هفته دفاع مقدس؛

دیدار مسئولان شهرستان تفت با خانواده معظم شهدا

به مناسبت هفته گرامیداشت دفاع مقدس ، امام‌جمعه ، فرماندار ، بخشدار مرکزی و جمعی از مسئولان شهرستان تفت با خانواده چند تن از شهدای روستای اسلامیه دیدار و گفت‌وگو کردند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تفت، به مناسبت هفته گرامیداشت دفاع مقدس ، "حجت‌الاسلام علی‌محمد گلوردی"امام‌جمعه ، "علیرضا نوکار"فرماندار ، "مصطفی صادقیان" بخشدار مرکزی و جمعی از مسئولان این شهرستان با خانواده‌های "شهید علی دهقانپور فراشاه" ،"شهید سبزه علی دهقانپور" ،"شهید محمدرضا درعلی"، "شهید محسن دهقانپور" و "شهید محمدرضا دهقانپور" از شهدای روستای اسلامیه از توابع بخش مرکزی شهرستان تفت دیدار کردند.

شهید "علی دهقانپور فراشاه" در تاریخ اول مردادماه سال 1340 در روستای اسلامیه به دنیا آمد وی در دوران خدمت مقدس سربازی در تاریخ ششم مهرماه سال 1359 در حال مبارزه با قاچاقچیان مواد مخدر در شهر زابل به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

شهید "سبزعلی دهقانپور" در تاریخ پانزدهم فروردین‌ماه سال 1342 به دنیا آمد ؛ وی به‌عنوان یک پاسدار عازم جبهه‌های حق علیه باطل اعزام شد و در تاریخ بیست و دوم خردادماه سال 1367 در عملیات بیت‌المقدس هفت براثر اصابت ترکش به ناحیه سر شربت شهادت را نوشید.

شهید "محمدرضا درعلی " در 15 مردادماه 1345 در روستای اسلامیه شهرستان تفت به دنیا آمد ؛وی در جنگ هشت‌ساله تحمیلی به‌عنوان فرمانده اطلاعات و مسئول گردان تخریب مشغول به فعالیت بود که در تاریخ بیستم دی‌ماه 1365 در عملیات پدافندی در منطقه قلاویزان به شهادت رسید.

شهید "محسن دهقانپور" در تاریخ بیست و سوم  شهریورماه 1346 در روستای اسلامیه به دنیا آمد؛ وی در دوران تحصیل در مقطع متوسطه به جبهه‌های جنگ هشت‌ساله عازم گردید و در تاریخ نوزدهم دی‌ماه 1365 در عملیات کربلای پنج‌در منطقه شلمچه طعم شیرین شهادت را چشید.

شهید"محمدرضا دهقان پور" در تاریخ اول بهمن‌ماه 1346 در روستای اسلامیه به دنیا آمد وی در بیست یک‌سالگی و در تاریخ 12 مردادماه 1367 در جریان عملیات پدافندی و براثر اصابت ترکش به درجه رفیع شهادت نائل آمد.