فرماندار تفت در نشست آموزشی اعضای شعب انتخابات شهرستان تفت با بیان این که برکات حضور حداکثری مردم در عرصه انتخابات تضمین کننده امنیت و اعتلای ایران اسلامی است تاکید کرد: اهمیت حضور حداکثری مردم در انتخابات باید برای همگان تبیین شود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری تفت، "محمود زارع رشکوییه" در این نشست آموزشی که در محل کانون ولایت تفت برگزار شد، با اشاره به اهمیت انتخابات 29 اردیبهشت ماه گفت: همه دست اندر کاران و مجریان امر انتخابات رعایت بی طرفی و قانونمندی را وجه همت خود قرار داده اند و به فرموده رهبر معظم انقلاب اسلامی(مدظله العالی) رای مردم را حق الناس می دانند و از آن امانت داری خواهند کرد.

فرماندار تفت با اشاره به این که اولویت اصلی همه عوامل برگزاری انتخابات اعم از نامزدها و هواداران آنان و مجریان انتخابات، باید تلاش برای جلب مشارکت حداکثری در این همایش ملی باشد گفت: باید با روش های هنرمندانه و عالمانه ضرورت و اهمیت حضور مردم در صحنه انتخابات تبیین شود چرا که حضور حداکثری، زینت بخش نظام مقدس جمهوری اسلامی است و چتر امنیت و آرامش را در جامعه گسترده می کند.

زارع با اشاره به منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی(مدظله العالی) اظهار داشت: معظم له به صورت موکد بر مسئله حضور حماسی مردم در صحنه انتخابات اشاره فرموده اند لذا همه باید زمینه خلق حماسه عظیم دیگری را در تاریخ ایران عزیز اسلامی فراهم آوریم.

یادآور می شود انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا و انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری روز جمعه 29 اردیبهشت ماه سال جاری در سراسر کشور برگزار خواهد شد.