فرماندار تفت در نشست تعیین اعضای هیات اجرایی انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری در شهرستان تفت، بر اجرای دقیق قانون و برگزاری انتخاباتی سالم و قانونمند تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری تفت، "محمود زارع رشکوییه" در ابتدای این نشست با قدردانی از تلاشهای اعضای ستاد انتخابات در استان و شهرستان، آن را زمینه ساز برگزاری انتخاباتی باشکوه و حماسی ارزیابی کرد و گفت: تردیدی نیست همچون ادوار گذشته، انتخابات 29 اردیبهشت ماه با حضور حماسی و گسترده مردم برگزار شده و آبرویی برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خواهد شد.

فرماندار تفت انتخابات را محور اساسی مردم سالاری دینی ارزیابی کرد و افزود: حاکم شدن مردم بر عرصه تعیین سرنوشت خویش، از والاترین و مهم ترین دستاوردهای انقلاب شکوهمند اسلامی است که چه به لحاظ کیفیت و چه به لحاظ کمیت در جهان کم نظیر است.

زارع حضور گسترده و بانشاط مردم در پای صندوق های رای را تضمین کننده امنیت و اقتدار ایران عزیز اسلامی برشمرد و گفت: هر جا که مردم عزیز با آگاهی خویش در صحنه حضور یافته اند افتخاری درخشان به ثبت رسیده است که عالی ترین این مشارکت را در دوران دفاع مقدس شاهد بوده ایم.

وی حضور همدلانه و مسئولانه آحاد مردم در راهپیمایی ها و انتخابات گوناگون در کشور را نقطه عطف مشارکت مردم عنوان کرد و اظهار داشت: لازم است همه شرایط برای مشارکت مردم در انتخابات پیش رو نیز همچون گذشته فراهم آید تا شاهد خلق حماسه دیگر در تاریخ پرتلالو انقلاب اسلامی باشیم.

زارع با ارائه گزارشی از اقدامات و فعالیت های ستاد انتخابات تفت برای برگزاری قانونمند و سالم انتخابات اظهار داشت: خوشبختانه با تدابیر اندیشیده شده و برخورداری از نیروی انسانی باتجربه و توانمند در ستاد انتخابات شهرستان، شرایط برای برگزاری باشکوه انتخابات در 29 اردیبهشت ماه در سطح شهرستان فراهم آمده است.

در ادامه این نشست بر اساس قانون انتخابات اعضای هیات اجرایی انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری در شهرستان تفت تعیین شدند.