فرماندار تفت در مراسم تجلیل از جمعی بازنشستگان فرهنگی و خانواده های آنان بر اهمیت حضور باشکوه و گسترده مردم در انتخابات 29 اردیبهشت ماه تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری تفت به نقل از آموزش و پرورش، "محمود زارع رشکوییه" در ابتدای این مراسم ضمن تبریک روز معلم به تمامی فرهنگیان با بیان اینکه معلمان نقش تربیت انسان‌ها را بر عهده دارند و از این رو واژه معلمی دارای عزت و شرافت است، بیان کرد: معلمان به واسطه نقش تربیتی و آموزشی خود در جامعه چراغ هدایت انسان‌ها هستند.

وی افزود: معلمان در تمام دوران حیات خود با تمام وجود برای هدایت و سعادت انسان‌ها تلاش می‌کنند و این نظر حق بزرگی بر عهده همه افراد جامعه دارند.  

فرماندار تفت در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به انتخابات 29 اردیبهشت ماه آن را عرصه نمایش ملی وحدت و همبستگی مردم عزیز ایران اسلامی ارزیابی کرد و گفت:  حضور حماسی مردم در انتخابات، تضمین کننده امنیت و آرامش آینده کشور است و می تواند زمینه ساز تعالی روز افزون این سرزمین را فراهم آورد.

زارع با اشاره به نقش فرهنگیان در کمک به تحقق حضور حداکثری مردم در انتخابات افزود: فرهنگیان عزیز با توجه به منزلت اجتماعی خویش باید تلاش خود را در جلب مشارکت بیشتر مردم در این عرصه خطیر به کار گیرند و تاثیرگذاری خود را در این امر خداپسندانه داشته باشند چرا که حضور حماسی مردم در انتخابات عزت نظام مقدس جمهوری اسلامی در دنیا را به دنبال داشته و دشمنان و بدخواهان کشور را مایوس خواهد کرد.

در پایان این مراسم از خدمات و تلاش های جمعی از بازنشستگان فرهنگی شهرستان تفت تجلیل شد.