فرماندار تفت در نشست با مدیران عامل تعدادی از شرکت های حامی ورزش، بر توجه ویژه خیرین برای کمک به توسعه عرصه های ورزشی در راستای تضمین سلامت جسم و روان اجتماعی تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری تفت، "محمود زارع رشکوییه" در ابتدای این نشست با قدردانی از حمایت های نوع دوستانه شرکتهایی که به توسعه ورزش شهرستان کمک می کنند گفت: ورزش، عرصه‌ای خطیر و تاثیرگذار در سلامت جسمی و حتی روانی جامعه است چرا که همیشه روح و روان سالم در بدن و جسمی توانا و سالم شکل می گیرد.

فرماندار تفت ادامه داد: اقدامات خیری در راستای توسعه ورزش به ویژه در نواحی روستایی از اجری عظیم برخوردار است چرا که ایجاد فضایی سالم برای اوقات فراغت جوانان روستایی، گامی مهم در احیای حیات روستایی و جلوگیری از گرایش جوانان به سمت مسیرهای ناسالم است.

زارع با تاکید بر اهمیت نگاه ویژه خیرین برای توسعه ورزش شهرستان افزود: باید با تشریح درست و دقیق اهمیت و ضرورت ترویج فرهنگ ورزش در جامعه، خیرین را برای مشارکت بیشتر و سازنده تر در این عرصه ترغیب کرد و از این طریق رشد توجه به عرصه های ورزش همگانی و قهرمانی را فراهم آورد.

فرماندار تفت با قدردانی از خدمات و تلاشهای بی وقفه و بی شائبه رییس ورزش و جوانان شهرستان در کمک به توسعه ورزش شهرستان ادامه داد: خوشبختانه طی سالهای اخیر اقدامات ارزنده ای برای تامین زیرساختهای ورزشی شهرستان صورت گرفته است که حقیقتا شایسته تقدیر است و باید با قوت ادامه یابد.

زارع در پایان بر همکاری همه بخشها برای کمک به تامین زیرساختهای لازم برای توسعه ورزش شهرستان تاکید کرد.