مراسم تجلیل از مقام استاد و  معلم در دانشگاه آزاد اسلامی تفت با حضور امام جمعه، فرماندار و گروهی از مسئولین، اساتید، معلمان و پیشکسوتان فرهنگی تفت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری تفت، "محمود زارع رشکوییه" در این مراسم با تجلیل از خدمات و تلاش های معلمان  خدوم و پرتلاش شهرستان تفت، یاد و خاطره شهید والامقام آیت ا... مطهری(ره) را گرامی داشت.

فرماندار تفت در این مراسم با اشاره به نقش مهم و حیاتی معلمین و اساتید دانشگاه در تبیین مسائل مهم و حساس کشور گفت: یکی از حساس ترین مسائل امروز کشور، موضوع برگزاری انتخابات 29 اردیبهشت ماه است که باید به حماسه سیاسی برای نظام مقدس جمهوری اسلامی بدل شود.

وی حضور گسترده مردم در پای صندوق های رای را لازمه تحقق حماسه سیاسی در کشور ارزیابی کرد و گفت: معلمین و اساتید عزیز و بزرگوار باید ضرورت های حیاتی مشارکت گسترده مردم در این همایش ملی را برای دانش آموزان و دانشجویان بازگو نمایند و راه را برای تعالی بیشتر ایران عزیز اسلامی بگشایند.

فرماندار تفت با اشاره به اقدامات صورت گرفته برای برگزاری سالم و پرشور انتخابات 29 اردیبهشت ماه در سطح شهرستان تفت از خدمات و تلاشهای اعضای ستاد انتخابات شهرستان، هیات های اجرایی، نظارت و بازرسی و .... قدردانی کرد و گفت: شهرستان تفت از هم اکنون آماده برگزاری باشکوه انتخابات 29 اردیبهشت ماه است.

در ادامه این نشست از خدمات و تلاشهای تعدادی از معلمین و اساتید شهرستان تفت تجلیل شد.


photo_2017-05-04_07-54-15.jpg photo_2017-05-04_07-54-20.jpg