نشست هماهنگي بزرگداشت هفته بسيج به رياست فرماندار تفت و با حضور فرمانده ناحيه مقاومت تفت و مديران دستگاههاي اجرايي در محل فرمانداري تفت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري تفت، "محمود زارع رشكوييه" در ابتداي اين نشست با تسلیت پیشاپیش فرا رسیدن اربعین حسینی، ياد و خاطره امام راحل عظيم الشان(ره) و همه شهداي والامقام انقلاب اسلامي را گرامی داشت.

فرماندار تفت در ادامه این نشست با تجليل از رشادتهاي بسيجيان سرافراز در عرصه هاي مختلف انقلاب شکوهمند اسلامی ایران گفت: بسیج شجره طيبه و مقدسي است که به فرموده امام راحل عظیم الشان(ره) شكوفه‌هاي آن بوي بهار وصل و طراوات یقين و حديث عشق را به ارمغان می آورد.

زارع با یادآوری دلاوری های بی بدیل بسیجیان سرافراز در دوران هشت سال دفاع مقدس  ادامه داد: بسیجیان عزیز پس از آن نیز در عرصه های آبادانی و سازندگی کشور، مقابله با شبیخون فرهنگی غرب و سایر عرصه ها دست به خلق حماسه های ماندگاری زدند به نحوی که امروز این شجره طیبه به الگویی برای کشورهای مختلف اسلامی بدل شده است.  

فرماندار تفت يكي از مهم ترين ماموريت هاي کنونی بسيج را تلاش برای تحقق سیاستهای اقتصاد مقاومتي ارزیابی کرد و اظهار داشت: بسیج تلاش نموده تا با ورود سازنده و موثر خود به موضوع اقتصاد مقاومتی همراه پرتوان و امین دولت در این عرصه خطیر باشد و همچون همیشه در مسیر رفع دغدغه های رهبر معظم انقلاب اسلامی(مدظله العالی) گام بردارد.

وی مهم ترین کارزار کنونی کشور را عرصه های اقتصادی عنوان کرد و افزود: دشمنان قسم خورده ایران اسلامی که امروز از توطئه هایشان در سایر عرصه ها به نتیجه نرسیده و پشیمان شده اند تلاش خود را برای اخلال در اقتصاد کشور متمرکز کرده اند که انشاا... با تلاش همه ارکان نظام مقدس جمهوری اسلامی به ویژه همکاری و مشارکت فعالانه شجره طیبه بسیج، شاهد تحقق سیاستهای اقتصاد مقاومتی به عنوان راهکار اصلی برای شکوفایی اقتصاد ملی باشیم.

فرماندار تفت با قدارداني از خدمت و تلاشهاي همه بسيجيان شهرستان در مسير اعتلاي ميهن عزيز اسلامي از همه دستگاههاي اجرايي خواست در بزرگداشت هفته بسيج تلاش و اهتمام لازم را داشته باشند.

فرمانده ناحيه مقاومت بسيج شهرستان تفت نيز در اين نشست با گراميداشت ياد و خاطره شهداي والامقام انقلاب اسلامي و هفته بسيج به ارائه گزارشي از برنامه هاي در نظر گرفته براي بزرگداشت هفته بسيج امسال پرداخت.

در ادامه اين نشست اعضاء به بيان ديدگاهها و نكته نظرات خود پرداختند و تصميمات لازم اتخاذ شد.