رئیس حراست فرمانداری و مسئول کمیته امنیتی ستاد انتخابات شهرستان تفت از فراهم شدن همه شرایط برای برقراری انتخاباتی امن و پرشور در شهرستان تفت خبر داد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری تفت، "محمدحسین قانعیان" در گفتگوی اختصاصی با ارائه گزارشی از اقدامات کمیته امنیتی و استعلامات ستاد انتخابات شهرستان تفت گفت: خوشبختانه برنامه ریزی دقیق و منظمی برای تامین همه شرایط برای برگزاری انتخاباتی همراه با نظم و امنیت کامل در شهرها و روستاهای شهرستان فراهم شده است و امیدواریم با مشارکت گسترده مردم شاهد روزی درخشان در عرصه حضور مردم برای تعیین سرنوشت خویش در روز 29 اردیبهشتماه باشیم.

رئیس حراست فرمانداری تفت قانون رو مهم ترین میثاق برای همه عوامل برگزاری و کاندیدها و طرفداران آنان ارزیابی کرد و افزود: تردیدی نیست که توجه به قانون در عرصه های مختلف برگزاری انتخابات، بهترین راهکار برای تداوم و توسعه نظم و امنیت برای برگزاری پرشور و با نشاط این همایش ملی خواهد بود.

قانعیان برگزاری منظم شورای تامین شهرستان، پیگیری استعلامات منابع چهارگانه برای داوطلبان نامزدی در انتخابات و همکاری با دستگاههای مختلف امنیتی و انتظامی را از اقدامات مهم کمیته امنیتی و استعلامات ستاد انتخابات شهرستان تفت برشمرد و گفت: این روند تا روز برگزاری انتخابات تداوم خواهد یافت.

یادآور می شود انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا روز 29 اردیبهشت ماه جاری در سراسر میهن عزیز اسلامی برگزار خواهد شد.