ادامه بدهید
فرماندار شهرستان تفت:

اجرای قانون و رعایت اصل بی‌طرفی مهم‌ترین وظیفه نمایندگان فرماندار در انتخابات

2024 02 20
فرماندار شهرستان تفت در جلسه توجیهی نمایندگان فرماندار دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری گفت: نمایندگان فرماندار درنهایت اصل بی‌طرفی، سلامت، اجرای قانون و حق‌الناس دانستن رأی مردم برای برگزاری انتخاباتی باشکوه، سالم و قانونمند حداکثر تلاش خود را به‌کارگیرند.

آغاز دوره‌های آموزشی کاربران دستگاه احراز هویت انتخابات در تفت

2024 02 20
 اولین جلسه توجیهی آموزشی آشنایی کاربران دستگاه احراز هویت شعب اخذ رأی با حضور مسئول کمیته فناوری اطلاعات ستاد انتخابات شهرستان تفت و تعدادی از کاربران دستگاه احراز هویت در فرمانداری تفت برگزار شد.
فرماندار شهرستان تفت:

تعداد شعب اخذ رأی در شهرستان تفت به 68 شعبه افزایش یافت

2024 02 19
 فرماندار شهرستان تفت گفت: با برگزاری جلسات هیئت اجرایی انتخابات در فرمانداری و بخشداری‌های مستقل، شصت‌وهشت شعبه اخذ رأی در مناطق و شهری و روستایی شهرستان برای انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره انتخابات خبرگان رهبری جانمایی شده است.

برگزاری دوره آموزشی اعضای شعب و بازرسین انتخابات در شهرستان تفت

2024 02 19
دوره آموزشی اعضای شعب و بازرسین انتخابات در شهرستان تفت با حضور رئیس ستاد انتخابات، رئیس هیئت بازرسی انتخابات و اعضای هیئت بازرسی انتخابات در محل فرمانداری تفت برگزار شد و رئیس و دبیر ستاد انتخابات شهرستان تفت توضیحاتی پیرامون روند برگزاری انتخابات را ارائه داد.
رئیس ستاد انتخابات شهرستان تفت:

مشارکت حداکثری در انتخابات، اقتدار نظام را افزایش می‌دهد

2024 02 19
 رئیس ستاد انتخابات شهرستان تفت در نشست با مسئولان و اعضای سازمان‌های مردم این شهرستان گفت: مشارکت حداکثری در انتخابات توسط مردم اقتدار نظام را افزایش می‌دهد و نشان‌دهنده این است که یک پشتوانه قوی همچون ملت پشت نظام است.

برگزاری دوره آموزشی اعضای شعب انتخابات در شهرستان تفت

2024 02 18
دوره آموزشی اعضای شعب انتخابات در شهرستان تفت با حضور رئیس هیئت اجرایی انتخابات، رئیس ستاد انتخابات و رئیس هیئت بازرسی انتخابات در محل فرمانداری تفت برگزار شد و دبیر ستاد انتخابات شهرستان تفت توضیحاتی پیرامون روند برگزاری انتخابات را ارائه داد.
فرماندار شهرستان تفت:

حضور پرشور مردم در انتخابات ، جواب سخت به دشمن است

2024 02 17
فرماندار شهرستان تفت در نشستی با تعدادی از فعالان عرصه حجاب عاشورایی گفت: حضور حداکثری مردم در انتخابات روز یازدهم اسفندماه  جواب سخت و محکم به جنگی است که دشمن علیه ملت و نظام مقدس جمهوری اسلامی از سالیان گذشته آغاز کرده است.
هم‌زمان با ایام میلاد امام حسین (ع) و روز پاسدار؛

حضور جمعی از مسئولان شهرستان تفت در ناحیه مقاومت این شهرستان

2024 02 13
هم‌زمان با ایام میلاد امام حسین (ع) و روز پاسدار؛ امام جمعه تفت ، فرماندار تفت ، اعضای شورای تامین ، معاونین فرمانداری و جمعی از مسئولان در ناحیه مقاومت بسیج این شهرستان حضور یافتند و روز پاسدار را به پاسداران شاغل در این ناحیه تبریک گفت.

برگزاری جلسه شورای اداری شهرستان تفت

2024 02 12
جلسه شورای اداری شهرستان تفت به ریاست فرماندار و با دو دستور کار هماهنگی پیرامون مباحث انتخاباتی و تکریم و معارفه روسای ادارات حفاظت محیط‌زیست و راه و شهرسازی این شهرستان در فرمانداری تفت برگزار شد.

حماسه سازی مردم تفت در راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن

2024 02 11
هم‌زمان با سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، مراسم راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن باشکوه هرچه‌تمام‌تر با حضور "حجت‌الاسلام علی‌محمد گلوردی" امام‌جمعه تفت ، "علی دهقان نیری" فرماندار تفت، جمعی از مسئولان و اقشار مختلف مردم برگزار شد.
به مناسبت ایام دهه مبارک فجر؛

برگزاری جشن بزرگ انقلاب شهرستان تفت(شادوبرقرار)

2024 02 09
جشن بزرگ انقلاب شهرستان تفت با عنوان شاد و برقرار هم زمان با ایام دهه مبارک فجر و عید سعید مبعث با حضور فرماندار شهرستان تفت، دبیر بیانیه گام دوم انقلاب در استان یزد، معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی فرمانداری ، بخشدار مرکزی تفت،فرمانده ناحیه مقاومت بسیج و جمعی از مسئولان و اقشار مختلف مردم در سالن ورزشی تختی تفت برگزار شد.
به مناسبت ایام دهه مبارک فجر؛

برگزاری همایش پیاده روی خانوادگی در تفت

2024 02 09
همایش پیاده روی خانوادگی هم زمان با ایام دهه مبارک فجر و عید سعید مبعث با حضور فرماندار شهرستان تفت، معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی فرمانداری ، بخشدار مرکزی تفت،فرمانده ناحیه مقاومت بسیج و جمعی از مسئولان و اقشار مختلف مردم برگزار شد.
با حضور سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری یزد؛

افتتاح طرح توسعه شرکت بهبود گستر در شهر تفت

2024 02 07
 هم زمان با ایام دهه مبارک فجر در مراسمی با حضور امام جمعه تفت، سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری یزد، فرماندار شهرستان تفت ، معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ، معاون سازمان صمت استان و رئیس اداره صمت شهرستان تفت ؛ طرح توسعه شرکت بهبود گستر در شهر تفت به بهره برداری رسید.
با حضور سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری یزد؛

افتتاح پروژه اصلاح نقطه پرحادثه خیز سه راهی روستای رشکوئیه شهرستان تفت

2024 02 07
هم زمان با ایام دهه مبارک فجر در مراسمی با حضور سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری یزد، نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی، فرماندار شهرستان تفت ، معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ، بخشدار گاریزات ، معاون اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان و جمعی از مسئولان محلی ؛ پروژه اصلاح نقطه پرحادثه خیز سه راهی روستای رشکوئیه شهرستان تفت به بهره برداری رسید.
با حضور سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری یزد؛

افتتاح پروژه سه دستگاه پل در دهستان زردین شهرستان تفت

2024 02 07
هم زمان با ایام دهه مبارک فجر در مراسمی با حضور سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری یزد، نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی، فرماندار شهرستان تفت ، معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ، بخشدار نیر ، معاون اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان و جمعی از مسئولان محلی ؛ پروژه سه دستگاه پل در محور نیر – درب باغ و زردین به بهره برداری رسید.
تفت ؛ نگینی در سایه سار شیرکوه
شهرستان تفت در جنوب غربی استان یزد واقع شده و مرکز آن شهر تفت است. به دلیل قرار گرفتن در دامنه‌های شیرکوه از آب و هوایی خنک نسبت به دیگر شهرستان‌های استان برخوردار است. مساحت شهرستان تفت در حدود ۵۸۴۶ کیلومتر مربع می‌باشد و اکثر جمعیت آن، ساکن روستا می‌باشند.این شهرستان دارای سه بخش ، سه شهر  و ده دهستان است و جمعیت آن طبق سرشماری سال ۱۳۹۵ نزدیک به 43893نفر است.

میز خدمت استانداری