بازدید نمایندگان بنیاد علوی از پروژه‌های شهرستان تفت

نمایندگان بنیاد علوی با همراهی نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی، فرماندار شهرستان تفت و جمعی از مسئولان از پروژه‌های مختلف شهرستان بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تفت؛ نمایندگان بنیاد علوی با همراهی "سید جلیل میر محمدی" نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی، "علیرضا نوکار" فرماندار شهرستان تفت، "ناصر دهقانی تفتی" معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری، "مصطفی صادقیان" بخشدار مرکزی تفت و جمعی از مسئولان از پروژه‌های مختلف شهرستان در حوزه‌های بهداشت و درمان، راه و آب بازدید کردند.

"علیرضا نوکار" در حاشیه این بازدید در گفت‌وگو با خبرنگار صداوسیما مرکز تفت گفت: با پیگیری‌های نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی رایزنی‌های لازم با بنیاد علوی در راستای تخصیص اعتبار برای پروژه‌های عمرانی شهرستان با پیشرفت فیزیکی بالای 70 درصد صورت گرفته تا شاهد افتتاح این پروژه‌ها در آینده‌ی نزدیک باشیم.

فرماندار تفت خاطرنشان کرد: در این بازدید نمایندگان بنیاد علوی به بررسی پروژه‌های مختلف پیشنهادی شهرستان به این بنیاد در حوزه‌های درمانی، راه و آب شدند و امیدواریم ماحصل این بازدید تخصیص اعتبار موردنیاز برای تکمیل این پروژه‌ها و استفاده مردم مناطق مختلف شهرستان از منافع آن باشد.

لازم به ذکر است مراکز درمانی در روستاهای نصرآباد، علی‌آباد و دهشیر، راه مواصلاتی دهشیر-کهدوئیه و گاریزات-نیر، ساخت مخزن ذخیره آب در تعدادی از مناطق روستایی و میدان ورودی بخش گاریزات ازجمله پروژه‌هایی بود که مورد بازدید نمایندگان بنیاد علوی قرار گرفت.